Arcane Legacy - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Arcane Legacy symphonic-metal / Dvůr Králové nad Labem

„Nahráváme album!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Again And Again (live) 291 ×
  • Steel And Blood (live) 159 ×
  • The Time Before- demo (2017) 303 ×
  • For the Holy Cross- demo (2017) 164 ×
  • Sacred Mission- demo (2017) 144 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Před koncerty požadujeme:

Čtrnáct dní před koncertem kontakt na zvukaře/pódiovou techniku, abychom se s dotyčnými mohli domluvit na všem ohledně technického zázemí našeho vystoupení. Zapříčíníte tím hladký průběh našeho vystoupení. 

Respektování našich podmínek, které Vám zašleme se čtrnáctidenním předstihem. Nechceme žádné speciální služby, jen to nejnutnější, aby nám bylo zajištěno pohodlí a dobré podmínky pro hladký průběh našeho vystoupení.

Cenu za vystoupení určíme dohodou. Vždy budeme požadovat cestovné a uhrazení nákladů spojených s vystoupením na Vaší akci (tj. zaoůjčení techniky, pokud nebude poskytnuta, výplatu zvukaři, osvětlovači a dalším technikům, které bychom museli obstarat sami...)

Rychlý odchod interpreta vystupujícího před námi (v případě akce s výce účinkujícími) a dostatek času na stavbu naší techniky a nástrojů. Minimálně 20 minut. Dále zastřešený prostor v blízkosti pódia na přípravu nástrojů a techniky minimálně půl hodiny před dobou přesunu naší techniky na pódium)

Dostatek místa na všechny nástroje a techniku. Uklizené pódium etc.

Během koncertu požadujeme:

Dodržování našich podmínek a požadavků. 

Odmítáme zkrátit domluvený hrací čas v případě, že kvůli interpretovi před námi vzniklo během akce zpoždění. Po domluvě jsme schopni urychlit čas stavby a bourání naší scény, ale pouze v případě, že bude poskytnutý prostor pro přípravu a odnešení věcí a pomoc s přenášením věcí ze strany pořadatele). 

Vyplatit předem stanovenou cenu za vystoupení a náklady spojenými s vystoupením. 

Děkujeme, za pochopení a respektování našich požadavků!

Bio a historie