Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

TBC rock-pop / Valašské Klobouky

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Obě alba v playlistu

Protože už delší dobu neexistuje stránka, ze které by se daly stáhnout naše písničky, do přehrávače jsem dal obě alba, která jsme za dobu našeho fungování stihli nahrát - Poletím [2006] a Vzducholoď [2007]. Songy jsou v pořadí jako na deskách.

Tak, a s novinkama je na dalších deset let pokoj :-)

 Zdraví Tony


"Tarošská" soutěží

Upraveno:

Po krátkém rozmýšlení jsem do soutěže PŘINES HIT, kterou pořádá kapela ČECHOMOR, přihlásil i Tarošskou. Naděje si již příliš velké nedávám, nicméně za pokus nic...

Princip soutěže je jednoduchý - soutěž má tři etapy, přičemž v každé z nich autoři nahrají text, popř. nahrávku jednoho svého vlastního songu na stránky soutěže a lidi do určitého data hlasují (v této poslední fázi do 15. října). Skupina Čechomor poté vybere z deseti skladeb, jež získají nejvíce hlasů, jednu a tu nahrají a vydají na CD, popř. jako singl.
Jediné, co může být trochu nepříjemné, je nutnost registrace před hlasováním, kde uvedete své jméno, příjmení, adresu, e-mail a telefon. Toto opatření je z důvodu alespoň nějaké záruky, že hlasující osoby opravdu existují:-)
Registrace zde: http://www.prineshit.cz/uzivatel/registrace/ (pokud jste hlasovali v prvním kole, měli byste mít své loginy a hesla na e-mailu)

Pokud máte "Tarošskou" rádi, hlasujte, prosím, po registraci a přihlášení na adrese: http://www.prineshit.cz/cz/dones-hit/detail-hitu/?hitId=116

Pokud píseň "Tarošská" neznáte, můžete si ji poslechnout tady na Bandzone.

Díky moc všem za pomoc;-)

T.


"Poslyšte ludé" soutěží

Přihlásil jsem píseň Poslyšte ludé do soutěže PŘINES HIT, kterou pořádá kapela ČECHOMOR. Princip je jednoduchý - soutěž má tři etapy, přičemž v každé z nich autoři nahrají text, popř. nahrávku jednoho svého vlastního songu na stránky soutěže a lidi do určitého data hlasují (v první fázi do 15. června). Skupina Čechomor poté vybere z deseti skladeb, jež získají nejvíce hlasů, jednu a tu nahrají a vydají na CD, popř. jako singl.
Jediné, co může být trochu nepříjemné, je nutnost registrace před hlasováním, kde uvedete své jméno, příjmení, adresu, e-mail a telefon. Toto opatření je z důvodu alespoň nějaké záruky, že hlasující osoby opravdu existují:-)
Registrace zde: http://www.prineshit.cz/uzivatel/registrace/

Pokud máte "Poslyšte ludé" rádi, hlasujte, prosím, na adrese: http://www.prineshit.cz/cz/dones-hit/

Pokud píseň "Poslyšte ludé" neznáte, můžete si ji poslechnout tady na Bandzone.

Díky moc všem;-)