Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Světy rock-pop / Kladno

„Meleme tu pořád stejnou...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Pohádkář 115 ×
  • Nasraná 3 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv, Housle
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Piano, klavír

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Světy ve složení:

Ondra - kytara + zpěv

Dan - bicí

Vojta - klávesy

Rosťa - kytara + vokály

Štěpán - basa + housle + vokály

Bio a historie

Byl konec září 2016 a Dan (bicí) se spolu s Ondrou (kytara, zpěv) po letech působení v jiné skupině rozhodli, že chtějí věci dělat jinak, a tak se rozhodli, že založí novou skupinu - Světy. Prakticky okamžitě se k nám přidává Martin (baskytara) a po chvíli i Rosťa (kytara). Společně začínáme vytvářet první písničky podle vlastních představ, avšak stále se nám nedaří najít vhodného klávesáka. V listopadu navíc od nás ze studijních důvodů odchází i Rosťa a my jsme znovu ve třech. Začínáme tedy intenzivně hledat kytaristu a klávesáka. Na poslední zkoušce v roce 2016 k nám přišel Tobiáš (kytara) a Vojta (klávesy), kteří se osvědčí a ve Světech zůstávají nastálo. Plně tedy Světy fungují od začátku roku 2017. V červnu 2017 od nás nezodpovědně těsně před koncerty odchází Martin. Přichází však velký comeback a tentokrát na baskytaru se do Světů vrací Rosťa. Na začátku roku 2018 odchází Tobiáš, kytary se od té doby ujal zpátky Rosťa a na basu se ke kapele přidal Štěpán, který mimo to obohatil naše písničky o housle.

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
595
Poslechnuto skladeb
118
Profil registrován
29.1.2019