Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stormy Flight metalcore-metal / Hranice

„Něco se chystá!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

 

 

 

 

 

Bio a historie

Začátek byl takový klasický. Dva kámoši se potkají u piva, slovo dá slovo, s přibývajícím alkoholem se začne snít a vymýšlet a najednou je tu nápad - založení kapely. Na druhý den přemýšlíš, co se to večer řešilo. Napíšeš sms a je ti odpovězeno, že je to tak! Nezbývá tedy, než rozbít prasátko a zajet do hudebnin koupit si svůj první nástroj. Pak zavoláš dalšímu kámošovi jestli jde s Váma do toho a najednou je kapela kompletní. 

No a pak už je to stereotyp. Seženeš si zkušebnu, složíš první skladby, pak ti brácha od bubeníka, co hraje v jiné kapele a pořádá akce,  řekne, že jestli nechceš zahrát na jeho akci. Ty řekneš, že je cvok, ale natolik tě to nakopne, že řekneš ANO. Na koncertě si posraný trémou, ale klub zaplníš a první úspěch zde. Jsi nadšený a tak ten brácha od toho bubeníka aby tvou radost rozvinul, vezme si tě pod svá křídla jako manager. No a pak už to jede. Další koncerty, focení, vlastní profil na bandzone, první ohlasy, návštěva studia, první CD, soutěže, první návštěva rádia, natáčení prvního klipu, další koncerty, příprava na druhé CD a tak furt dokola.

Prostě jak říkáme - klasický život muzikanta: sex, chlast, rokenroll....:-) 

Chcete-li tedy něco od nás a nebo nám něco nabídnout, kontaktujte našeho managera Daffyho:

Patrik DAFFY Nejedlý

email: daffy.duck.prod@seznam.cz

tel.:603-329714