Stejšn - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Stejšn hard rock-power / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Are You Free?
  Nezařazeno
 • Září
  Nezařazeno
 • Přeborník v Alpách
  Nezařazeno
 • Prodavačka Večerníků
  Nezařazeno
 • Xantypa
  Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

MetalGate Massacre

Registrujte se do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

Krešendo

Zdarec Rockec!!
Hraje Vám to pěkně, fandím!!
Mrkněte taky na můj profil, poslechněte, okomentujte, budu rád :o)
Pokud máte zájem o mé služby, neváhejte mě kontaktovat!!
Ať to šlape!!

Crippled Reverend

Vyšel první díl kompilace "To nejlepší z Bandzone" jejíž jste součástí. Album je volné ke stažení a dalšímu šíření. Více info a linky ke stažení na mém profilu.

Club Inferno Břeclav

Zdravím kapelu, jsme nový klub v Břeclavi na Moravě. Dáváme prostor jak začínajícím, tak i profi kapelám na pořádání koncertů. Pokud by jste měli zájem o spolupráci dejte nám vědět na email club.inferno@seznam.cz a rádi spolu uspořádáme koncert Vaší i spřízněné kapely. Na náš klub se můžete mrknout na www.infernobreclav.cz. Budeme se těšit na spolupráci. S pozdravem Marie Sokolová

Crippled Reverend

Na Hard Music Base byl zveřejněn druhý díl seriálu "To nejlepší z Bandzone" jehož jste součástí. Díky za vaši skvělou práci.
Více info na mém blogu.

Bez profilu

savana

Žádná panika, pánové. Předně dík za pochvalu, zasloužíme si ji :) No a k těm novým věcem. Vězte, že makáme. Ladíme a aranžujeme trošku rytmiku. No a i nějaká ta nová pecka se chystá, ne jen Zelený pláně a Sound of Silence. Prozradím, že bude i romantika a ukápne i Slza nebo si zahrajeme Domino. Nechte se překvapit. Váš Já.