Crippled Reverend - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Crippled Reverend Muž

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Crippled Reverend si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

To nejlepší z Bandzone - Rekapitulace

Upraveno:

O seriálu:                                                                                              

Seriál webu Hard Music Base (Databáze hard & heavy hudby) s názvem "To nejlepší z Bandzone" funguje od roku 2011. Počet shlédnutí čtyřech dílů do současnosti je 13.880. Součástí seriálu je vydávaná kompilace ve formátu mp3 s repertoárem kapel, které jsou do seriálu vybrány. Tyto kompilace si do dnešního dne stáhlo ze serveru Mediafire 1.471 lidí.

Spolupracovníci a návštěvníci webu Hard Music Base vybírají z Bandzone rock metalové kapely, o kterých si myslí, že by měli být vidět, slyšet, že si zaslouží větší pozornost. Zajímavá tvorba a maximální počet 1.500 fanoušků, jsou kritérii pro výběr. Sehranost, instrumentální zručnost nebo hudební vyzrálost, nemusí být rozhodujícím faktorem pro zařazení na seznam.                                                                                                    Primárním cílem tohoto seriálu je informovat rockového fanouška o zajímavé muzice, projektech, skupinách nově vzniklých nebo kapelách, které již aktivní nejsou a kterým se z různých důvodů nedostává podpory, jakou by si zasloužily. 

Nové díly seriálu projdou částečně grafickou změnou. Nadále budou články s kapelami či hudebníky šířeny prostřednictvím webu HMB, sociálních sítí jak na profilech kapel, tak na FB profilu HMB. Dosah příspěvků této FB stránky, počet lidí, kteří příspěvky viděli je přes 8.000 týdně.

Pokud náš seriál pomohl některým kapelám, které po sdílení seriálu zaznamenali větší zájem o svou tvorbu tak jsme tomu rádi. Nadále věříme, že podobné iniciativy pomáhají méně známým nebo začínajícím kapelám v jejich rozvoji. 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Saša - UNBORN/KOLOSS

Ahoj!
Zdravím tě ze záhrobí naší ukončené kapely Unborn! Jako fanouška naší muziky by tě mohlo zajímat, že já osobně už mám novou bandu, ve které opět řvu do mikrofonu. Naše smečka nese název Koloss a najdeš u nás i členy dalších rozpadlých metalových hudebních těles jako Sepsis nebo Apocryphal Death. Aktuálně jsme vypustili do světa první promo nahrávku, která podle mě určitě stojí za poslech. Přijmi proto pozvání na náš profil (http://bandzone.cz/koloss), kde se mimo jiné dozvíš i bližší info o našem debutovém koncertu v pátek 13.11. v Praze na Jižním Městě. Snad tě ochutnávka přesvědčí tam přijít!!!
Měj se!

Zobrazit všechny názory