Spite Inc. - Úvod | Bandzone.cz

Spite Inc. thrash-metal / Náchod

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Smrt je blízko - NOVINKA 2022
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Turné 2022 u konce

(Upraveno: )

Naše podzimní mini-turné na podporu nového alba MMXXII jest za koncem!

Na první zastávce jsme svou přítomností poctili náš domovský klub Basswood republic v Náchodě. Tam to odstartovali mladí dravci BLACK INSIDE. Při našem přídavku se k nám improvizovaně a mile překvapivě připojila naše pěvecká "bejvalka" Ája. A velkolepé finále pak dodali naši kámoši z dalekého Polska IN THE NAME OF GOD.

Poslední zastávka tour se uskutečnila v královehradeckém AC Klubu. Tam bohužel pro nemoc nemohli vystoupit BLACK INSIDE. Program tak doplnilo několik velmi zajímavých improvizovaných vystoupení. Ať už to bylo pár coverů od o něce slavnějších kolegů z Bay Area, nebo finále v podobě akustického setu INPAIN. Večer se vydařil na výbornou, stejně jako celé tour.

Spousta DÍKŮ jak prase patří všem, kteří svým dílem přispěli k uskutečnění i průběhu obou koncertů. Krom výše zmíněných jsou to Roman Kalenda (zvuk), Pavel Špryňar (světla), Monika Zocherová (fotky), Kryštof Trávníček (Kriss Grass), personál obou klubů a samozřejmě všichni návštěvníci, díky kterým měly oba večery super atmosféru. DĚKUJEME

Pár obrázků z akcí najdete v galerii.

Pro nás ovšem rok 2022 jestě nekončí, neb jsme zahájili přípravy dalších velkých věcí pro rock následující.

Sancha Ooo

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Adax Pavlík

Nějak se té vaší muziky nemůžu nabažit, byl bych moc rád pokud bych měl možnost Vás vidět/slyšet živě. Nejlépe kdesi na Liberecku. Ten hlas se pomalu, ale jistě zažírá pod kůži! :)

Bez profilu

Jara Pardon

Mě taky bavi vaše hudba Sanchez. Tak koncert v Praze! SAKRA!!! AJA je dobra...

Zobrazit všechny názory