Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sonyk Bel rock-progressive / Opava

„Nasloucháme křídlům.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

NASLOUCHEJTE KŘÍDLŮM aneb κῶμα

Upraveno:

19. 10. 2013 po demo konzervování skladeb, které vás provázely s námi poslední 2 roky ve formaci s Petrem Uvirou – pod pracovním názvem Skromný Bůh, jsme, Drazí a Milí a mnozí Věrní posluchačové, upadli do kóma – právě teď každý letíme nad našim “sonyckým” tělem někam svými vesmíry v našich vírách, že letíme správně a tato oběť si sebe už vyžádala celkem přirozenou cestou, těsně před 15tnáctými narozeninami 20. 12. 2013, ač jsme odolávali seč mohli – mějte naše písně za tak živé, jako je mnozí doteď máte, jedině tak Komplexikon ani Mořem do očí ad. nezemrou – my dobře víme, že probuzení, ať už v jakékoli formě, nám není zapovězeno :))

DĚKUJEME VÁM ZA CELÝ ČAS a Naslouchejte Křídlům!! ;)
Jura Bosák za Sonyky


Sonyk Bel ve vlnách imaginativní alternativy

Upraveno:

Na přelomu roku 2011/2012 se Sonyk Bel (Jura Bosák - zpěv, Vladimír Jaške - kytara, Jan Stejskal - bubny) spojili s kytaristou Ladě (Petr Uvira). Nynější polohu hodnotí jako imaginativní alternativu o jedné barevné a druhé syrové kytaře doplněné o intimní textovou zpověď  frontmana Jury Bosáka. Případnou desku vidí nejdříve na konec roku 2012. Do té doby je uvidíte jen na občasných koncertech (17.prosince 2011 v opavském klubu Evžen).