Snowball - Úvod | Bandzone.cz

Snowball pop-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Let me sleep
  Nezařazeno
 • Everything will be right
  Nezařazeno
 • In this world
  Nezařazeno
 • Wonderwall cover (zkouška)
  Nezařazeno
 • Anything but hits (zkouška)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Stýskalo se vám...??

Zdravíme naše fanoušky, fanynky, bandzoňáky i náhodně zabloudivší. ;)

Celkem jsme to tu poslední dobou flákali viďte...?? Ony jsou ty internety těžce zapeklitá záležitost, ale už jsme pochopili jak ty pakety cestují pomocí protokolů do portů, takže se s vámi můžeme podělit o novinky z našeho osobního a profesního života. Křičte HURÁ...!!

Co se tedy všechno událo v posledních měsících...??

Kapela konečně našla nového basáka (většina z vás asi ani neví, že jsme o nějakého přišli). Nový basák musel projít sedmi těžkými zkouškami, aby získal princeznu...teda volný flek v kapele. Ale popravdě, kdo by nevzal do Sněhokoulové kapely Sněha...?? Sněh křičí HURÁ...!!

V plném složení a se dvěma novými nástroji, ano jsme s Jacobem nároční a radši se neptejte co si ještě chystáme pořídit, jsme se mohli konečně plně vrhnout do víru koncertů a zdokonalování našich písní. Doplnili jsme náš vlastní repertoár a nahradili starší covery novými a lepšími. Tento rok jsme si střihli 4 koncertíky. První byl v rámci oslav mého stáří, vrásek, vrzajících kloubů a Lucinčiny krásy a mladistvé energie. Muži a lesby křičí HURÁ...!! Jednalo se vlastně o první klubový koncert naší kapely, který se uskutečnil v klubu Pilot. Dále jsme si zahráli jako předskakující kapela na křtu nového alba skupiny Dědova Míza v klubu Mánes. Výhled na Národní divadlo rozněžnil nejednu duši. Naším dalším počinem byl koncert při příležitosti posledního zvonění letošních maturantů a našich kamarádů z Gymnázia Postupická. Většině odzvonilo úspěšně, proto maturanti křičí HURÁ...!! Naším prozatím posledním koncertem bylo vystoupení v JET klubu s dalšími dvěma kapelami.

Prázdninové aktivity nám zřejmě nedovolí těšit naše fanoušky a konkurovat všem velkým a mnohem méně zajímavým festivalům a koncertům, nicméně si do konce prázdnin možná nějaký koncert střihneme.

A co děláme poslední dny...?? Kromě oslav konce školního roku nebo letního semestru se věnujeme nahrávání našich písní. Některé z nich si již můžete poslechnout zde na našich stránkách. Díky nově nabytým internetovým znalostem jsme vtrhli i na Facebook a vytvořili naše osobní kapelové stránky. Odkazy na ně najdete v kontaktech. Pokud vás skutečně zajímáme, facebook a naše stránky budou nejlepší cestou, jak sledovat náš život.

A co teď...?? Teď si pusťte naše písničky a těšte se na další a na naše koncerty. ;)

                                                     Zdraví Honza a celá kapela Snowball :)

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Hugo Fousek

ahoj, co říkáte takhle na společný koncert v klubu JET? mrkněte se na náš profil. koncert je plánován na květen až červen. Bára snad už bude vědět, kdo jsme:-)

Zobrazit všechny názory