Naděje - Novinky | Bandzone.cz

Naděje pop / Opava

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

16. května 2016
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • VÍLA (SINGL 2018)
  Nezařazeno
 • NAHORU A DOLŮ (SINGL 2018)
  Nezařazeno
 • NADĚJE - VÝKŘIK (SINGL 2017)
  Nezařazeno
 • PARDON DÁMY (singl 2016)
  Nezařazeno
 • INTIMITA (singl 2016)
  Nezařazeno

NOVÝ VIDEOKLIP - NAHORU A DOLŮ

(Upraveno: )

Tohle si prostě nesmíš nechat ujít. Poslechni si náš nový singl NAHORU A DOLŮ a podívej se na videoklip.

Zajímá nás tvůj názor. Napiš nám do komentářů, jak se Ti písnička líbí, nebo nelíbí. Budeme rádi za každý like, sdílení i přeposlání tvým přátelům.

Moc děkujeme všem, kteří se na této skladbě podíleli. Nahoru a dolů pro nás hodně znamená a doufáme, že se stane jednou z vašich srdcovek.

Youtube Video TdMNEusRYOIYoutube Video TdMNEusRYOI

Nový videoklip ,,VÝKŘIK" 2017

(Upraveno: )

Po dlouhé době se opět ozýváme s čerstvou NOVINKOU, a tím je nový videoklip k písni ,,VÝKŘIK". Samotnou skladbu produkoval známý český producent Boris Carloff a za kamerou stál zkušený Radim Věžník.

Youtube Video 9rNWMHgGpe4Youtube Video 9rNWMHgGpe4


Od finálového koncertu G2 Band Academy v Lucerna Music Baru (talentová soutěž na TV Óčko) jsme se okamžitě pustili do příprav dalšího projektu. Chtěli jsme pro Vás natočit další krásný videoklip s originální skladbou, která může být pro vás inspirací či zrdcadlem prostého života.

Seznámení s Borisem Carloffem pro nás bylo obrovským přínosem. Poznali jsme dalšího profesionála, se kterým byla radost spolupracovat. Jasná vize, hodiny soustředěné práce a dokonalá příprava daly vzniknout nové skladbě ,,Výkřik". Nekompromisní pohled zpěváka, producenta a umělce Borise Carloffa celou skladbu posunula o míli kupředu. Podívejte se na detaily z nahrávání v našem dokumentu přímo ze studia.

Youtube Video ojYXp-YfRvwYoutube Video ojYXp-YfRvw

Ohledně natáčení videoklipu jsme oslovili zkušeného Radima Věžníka, který je podepsaný pod klipy kapel We On The Moon, The Switch či Eddie Stoilow. Písnička ,,Výkřik" jej natolik oslovila, že se s námi pustil do spolupráce. Z našeho námětu vytvořil něco, co jsme opravdu nečekali. Můžeme jen dodat, že jsme neskutečně šťastni za vnesení jeho uměleckého cítění do naší písně. Díky jemu vznikl videoklip, který pro nás hodně znamená. Má tu správnou atmosféru, kterou jsme očekávali a dělá nám ohromnou radost. 

Opravdový význam a záměr videoklipu naleznete podrobně popsaný přímo pod samotným videem k singlu ,,VÝKŘIK".

Doufáme, že si z naší nové tvorby odnesete krásný zážitek. Snad vás bude inspirovat či se v ní sami uvidíte. Budeme vděční, když nám dáte vědět, zda se vám píseň i klip líbí, nebo nelíbí.

Sledujte nás na našem facebooku, instagramu a youtube i nadále, ať vám neuniknou žádné novinky a koncerty.

Děkujeme, že jste s námi.

Vaše Naděje