Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Secret Life rock-pop / Praha

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Secret Life je pražská pop-rocková kapela. Svým zvukem a náladou by se repertoár Secret Life dal s určitou nadsázkou přirovnat ke kapelám jako Coldplay, Snow Patrol či U2. Skupina existuje od roku 2002 a zatím největším úspěchem je účast v semifinále Coca-Cola Popstar či vítězství v soutěži mladých kapel Rock Café Contest a Future Line v Paláci Akropolis.

Secret Life jsou nejčastěji k vidění v předních pražských klubech jako je Rock Café, Roxy, Palác Akropolis. Všichni členové kapely dělají hudbu zejména z radosti z komponování a následné prezentace společné tvorby na koncertních pódiích. Máte-li rádi lehce melancholickou hudbu oscilující mezi zamyšlenými pomalejšími tóny až výbušnou energii rychlejších "věcí", budou vás Secret Life hodně bavit!


Secret Life - Facebook


Secret Life jsou:


Jakub Hanus

zpěv, kytara, texty
Jakub

Ondřej Šára
sólová kytara
Ondra

Aleš Koblížek
basová kytara
Aleš

Lukáš Klusáček
bicí, vokály
Lukáš

 

-> STAGEPLAN ke stažení <-

Bio a historie

... rok 2002
První společné tóny začaly vznikat v roce 2002. Tehdy tříčlenná skupina Public Opinion, ve složení Jakub Hanus, Lukáš Klusáček a Jirka Kroutil, začala dávat dohromady první nápady.

Stejný rok vstupuje do Public Opinion důležitý člen – Ondřej Šára – a zásadně obohacuje repertoár
a celkový zvuk kapely. V tomto složení se všichni definitivně shodují na názvu Secret Life a kapela se pomalu začíná vkrádat do povědomí hudebních fandů, pražských klubů a hudebních serverů.

... rok 2003
Během jednoho roku se Secret Life dostává do soutěže Coca-Cola Popstar, probojovává se do semifinálových kol, vítězí v soutěži Rock Café Contest a je velmi úspěšná v soutěži mladých kapel – Future Line paláce Akropolis.

... rok 2004 až 2007
V těchto letech skupina zažívá chvíle úspěchů ve formě hojně navštěvovaných koncertů v předních pražských klubech (Rock Café, Palác Akropolis, ROXY), ale i pádů ve formě odchodů jednotlivých členů, či krádeže téměř kompletního vybavení kapely v hodnotě cca 100tis. Kč.

V roce 2007 opouští Secret Life z důvodu pracovní mise kytarista Ondřej Šára a kapela hledá adekvátní náhradu. Tu sice nakrátko nalezla v podobě pohodového „Jazze“, avšak pár měsíců na to se Jakub Hanus rozhoduje kapelu z mnoha důvodů rozpustit.

... rok 2008
Polovina roku 2008, touha po znovuvzkříšení kapely, touha po skládání a hraní. Jádro kapely se sešlo (Jakub, Ondra a Lukáš) a pokouší se sestavit nově fungující sestavu. Přibírá dva nové členy, klávesistu Filipa Hrdličku (ex. Sweeper) a baskytaristu Aleše Koblížka (ex. Pankix). Volba se v obou případech 100% vyplácí a nové seskupení si rozumí nejen ve zkušebně a pódiích, ale i mimo ně.

... rok 2009
Společná hudební tvorba se nyní ubírá lehce novým směrem. V základu stále hrajeme kytarovou muziku,  která je však okořeněna klávesovými plochami a jinými „vtípky“ Filipových kláves. Snažíme se o chytlavé melodie a refrény, ne přímo určené pro jednoúčelové rozcuchání vašich účesů, ale o určitou formu sdělení, které v sobě každá z písní schovává.

Kapela Secret Life tedy hraje dále, dnes je to více jak sedm let existence, a chuť hrát rozhodně neztrácí.