Don´t kill my enemies - v klídku song, hrne se to dobře dopředu...
Bez profilu
Danda
Vostrej song...tesim se na ten koncik,toto bude jeste lepsi,jak jsem slysel;)))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Vostrej song...tesim se na ten koncik,toto bude jeste lepsi,jak jsem slysel;)))
Don´t kill my enemies - v klídku song, hrne se to dobře dopředu...
čus havado...SHcrew pozdravuje:D
Čus hovada!!! Slovensko pozdravuje.. :D:D:D