Scrap heap - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Scrap heap nu-metal-crossover / Bučovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • o nás
    Nezařazeno
Captcha obrázek

Thief

Zavítejte na náš profil a ochutnejte...

Nová videa, nové fotky, ale hlavně NOVÉ EP CELÉ K POSLECHU !!!

Jako hosté se na EP Deus Ex Machina podíleli: Jiří "10" Sedláček (Dark Gamballe), Jiří "Big Boss" Valter (Root, Equirhodont), Pepa Michálek (Thief, Forrest Jump), Lukáš Palacka (ex-Thief) a Zdeňka Kotačková (S.R.O., Stejšn, ex-Ynnity).

Rádi vás taky uvidíme na některém ze srpnových koncertů (7.8. Dolní poustevna - Rockfest čtverec, 13.8. Zbýšov, 14.8 Nárameč).

09/07/10/00014

Bez profilu

Hrom Records

Nejlevnejší metalovo-rockový E-shop! Navštívte nás na www.hromrecords.sk a kouknete se po vašich oblíbených kapelách. Trika, CD, placky, nášivky, tašky, batohy, boty STEEL, bombery, mikiny, vyšívané a kožené veci na objednávku, knihy, ziny a množstvo jiných veci.

Scound

Zdravíme ;-)
nedávno jsme na náš profil nahodili 2 tracky v předprodukční podobě, mrknětete na to...budem rádi za Váš postřeh !

SCOUND

Bez profilu

blahec

hodne zdaru zmrdici:-)na scrap heap nikdy nezapomenu

Every Else

dufam ze zohnate spevaka lebo ta pesnicka O nas je absolutne spickova:)proste masaker:)vyborna melodicka linka gitary:)skvely spev a tiez text je velmi pekny:)som zvedavy na dalsie vase songy a dufam ze spevaka zohnate rychlo:)cuz:)kapelka zo SVK:)EE:)

Innervate

zdar chlapi, mohu hodnotit jen podle vašeho jednoho songu "O Nás" a musím říct, že v té zkurveně nudné a šedé metalcorové scéně u nás alespoň pro mě působíte jako jeden z mála fakt silně zářících bodů. hodně by mě zajímala vaše současná tvorba, tak sem něco šupněte, sakra :)

1 2 3 4 5 6 7911131517 18 19 20 21 22