Zdar Borci!Přidávám si vás do své stáje:-)
http://bandzone.cz/apc
APC
Ahoj,mrkni na náš profil.
http://bandzone.cz/apc
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj,mrkni na náš profil.
http://bandzone.cz/apc
Zdar Borci!Přidávám si vás do své stáje:-)
http://bandzone.cz/apc
Tak to určitě přijdu! Pokud teda do těchto končin zavítáte. Já budu určitě moc ráda. Když tak se mi ozvěte na mail (Zaoralkova.Lucie@seznam.cz), ten kontrolu častěji než bandzone. Když tak pošlite fotky z nějakých akcí, pokud máte :-)
Pa pa Lucka
Čau Lucinečko
Díky za přidání do oblíbených. Jinak si tě pamatujem a vůbec všichni lidi tam vtěch Zlobicích byly v poho včetně Kapel. Jen kdyby takovejch akcí bylo víc. Jak budem hrát tam u vás někde blízko tak dojdi .
Ahoj kluci! Ať Vám to v těch Výšovicích vyjde!!! A ozvěte se někdo prosím! Jestli si mě teda z AD FESTU pamatujete ;-)
Lucka z kasy
Zdarec Kluci,
ať vám to hraje a přidávám si vás do oblíbených... :-)
Ahoj, hoďte si sem ten baner a plakát na ty Zlobice... Je to na našem profilu.
Hojas chlapi. Tak jsem se konečně rozhoupal aj jako fanda a vy mně nesmíte chybět v oblíbených. Doufám, že nějaká společná akce bude co nejdřív. Jinak Víťo, já si v Dobromilicích nechal stoličku. Tak kdyby náhodou si ju objevil, tak dej vědět:-D. díky.
Ahoj, tady je rozpis sobotního fesťáku v Ivanovicích:
18:00 - 19:00 AREA 51
19:00 - 20:00 THE BREED
20:00 - 21:00 BETHRAYER
21:00 - 21:50 BARRICADE
21:50 - 23:00 SAURIA
23:00 - 00:00 ANIME TORMENT
00:00 - 02:00 AD LIBITUM
Ahoj, plakátek na akci v Ivanovicích naleznete na nasem profilu, či stránkách. Když tak si to sem hoďte. Díky B.