S.A.S. - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

S.A.S. punk-rock / Nýřany

„VYVRHELLS PROTI VŠEM!!!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 681013172228364657698192101107112115117119 120 121 122

RŮŽOVÁ!

PUNX VŠEM. SOBOTA BOLA FAJNÁ,JAK VODA,TAK KRAVÁL PO NÍ. SICE TO VYPADALO,ŽE BUDE MOČIT CELEJ DEN,ALE NA KONEC SE TO VYBRALO,TAK JSME 3 HODINY HULÁKALI A DĚLALI TEN NÁŠ KRAVÁL,NO BYLO TO LUXUSNÍ,CHLASTU BYLO DOST,POGOVALO SE TAKY DOBŘE,PNOVANSKÝM A VŠEM,CO DORAZILI,PATŘÍ VELKEJ DÍK,BYLI SKVĚLÍ,TAK I HOSPODSKÝ A LÁWA,ŽE TO ZPUNKTOVAL,ŘEZNICE,ŽE NÁS PŘIVEZLA A ODVEZLA A SLOŽILA S DEKYM APARÁTY. NU,JAK ZA MLADA,PŘED KOVIDEM A POMLUVAMA,KRÁSA. NO A V PÁTEK BYCH MĚL BEJT RODINNEJ TIP,ALE TO SE JEŠTĚ NEVÍ,ALE V SOBOTU TÁHNEM K BRÁCHOVI MARCELOVI NA FEST DO RŮŽOVÝ U DĚČÍNA,NO TO BUDE TAKY MLSANÁ,JAK BEJK! TAK UŽÍVEJTE LÉTO,I KDYŽ JE VEDRO,JAK V PRDELI,BO TAHLE SVOBODA ASI DLOUHO NEVYDRŽÍ. ČAUVES A NĚKDE NA AKCI NASCHLASTANOU!!! VYVRHELLS FOREVER. HRUBKY NEJSOU.


RACHOOOOT!

ČAUVES KAMARÁDEN. UŽ JSEM VYSTŘÍZLIVĚL A NA CHVILKU SE VYVZTEKAL,TAK NA 2 DNY! TAK ŽE V SOBOTU SE JEDE VODA,ALE JAK VIM,UŽ JSOU VŠECKY LODĚ OBSAZENÝ. ALE TO NEVA,BO VEČER BUDEM DĚLAT KRAVÁL CCA OD SEDMI HODIN NA HŘIŠTI V LÁWA CITY,NEBO-LI V PNOVANECH. TAK SE PŘIJEDTE VYLEJT A ZAPOGOVAT,POKECAT,NAŽRAT SE...! TAK ZDÁR A V SOBOTU NA PLECH, CO TAKY JINÝHO,TADY V TĚCH EXKREMENTECH! VYVRHELLS.


HEJ,CO TO JE?

TAK NÁM KONČÍ KOVID,TAK NĚJAKK PREJ, ALE CO SE TO OBJEVILO NA OBZORU,ŽE BY BÍDA? VŠECKO ZDRAŽILO A TO NAPROSTO NECHUTNĚ,OD JEKLŮ,PŘES KNEDLÍKY,AŽ PO DÍLY NA BULDOZER!!! TY SVINĚ Z NÁS SERVOU KŮŽI! A MI? POSTĚŽUJEM SI NA SÍTÍCH,JAK JE VŠECKO NA HOVNO,JAKO JÁ TADY!!! VE FRANCII VYLEZLI ŽLUTÝ VESTY DO ULIC,PŘED LÉTY A TO JIM ZDRAŽILI VŠECKO "JEN" O 10 PROCENT!!! A UDĚLALI TAKOVEJ BUGR,ŽE TO TY POTENTÁTI VŠECKO ZASE STÁHLI ZPÁTKY! A TO NEDĚLALI BORDEL UPRCHLÍCI,NEBO NÁKÝ ISLÁMISKÝ FUNDADEMENTALISTI,ALE STŘEDNÍ TŘÍDA,DĚLNICKÁ TŘÍDA FRANCIE!! A U NÁS TO LÍTÁ NÉ-LI VO STO PROCENT,A TO SNAD VŠECKO A...? A NIC,VŮBEC NIC SE NEDĚJE! ŽÁDNÁ ULICE,ŽÁDNEJ RACHOT.VZPOURA,REBÉLIE,BITKY ZA SVOJE PRÁVA,NIC!!! JEN TUNY A TUNY HOVEN,POMLUV,NADÁVEK,URÁŽEK PO SÍTÍCH?HRDEJ TO JSME LID!!! JSEM ZVĚDAVEJ,CO ŘEKNU MEJM DĚTEM,AŽ BUDOU ŽRÁT JETEL A BYDLET POD MOSTEM,JAKEJ JSEM BYL BOJOVNÍK? JAKEJ BYL TVRDEJ PUNK A JAK LIDI DRŽELI SPOLU,PROTI SYSTÉMU. KECY,HOVNA,BEDARY! MÍSTO,ABY BYLA JEDNOTA A ŘEŠILO SE,JAK UDĚLAT VZPOURU V ULICÍCH,SE JEN URÁŽÍ,POMLOUVÁ A ŘEŠÍ SE NESMYSLI,KDO JAKOU MĚL PLACKU,KDO KDE CO ŘEK,CO MÁ NA BUNDĚ NAPSANÝHO,CO SVAČIL...! GOOD SAVE US AN OUR COUNTRY|!!!MYSLIM,ŽE VIZI NAŠÍ DOBY VYSTIHL,JEŠTĚ LÍP NEŽ ORWELL, ALDOUS HUXLEY V KNIZE KONEC CIVILIZACE. TA SEDÍ,JAK PRDEL NA HRNEC,NA TEN NÁŠ VĚK VĚDY,TECHNIKY,SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A JINEJCH HOVEN! ALE JSEM VYLITEJ,BO JSEM BYL V SOBOTU DOMA A MUSEL DNES SPLÁCHNOUT SLINU,TAK TŘEBA MELU Z CHLASTU! ALE KLIDNĚ MĚ URÁŽEJTE,HEJTUJTE,PIŠTE NÁM NA MEJL,NEBO NA MÍ ČÍSLO: 607549420, MĚ JE TO STEJNĚ U PRDELE,BO JE TO VŠE F KOPRU! NEBO NÉ? ŽE BY TO BYL FAKT JEN TEN CHLAST? ZDÁREK A CHLASTEJTE,LEPČÍ UŽ TO ASI NEBUDE.


1 2 3 4 5 681013172228364657698192101107112115117119 120 121 122