S.A.S. - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

S.A.S. punk-rock / Nýřany

„VYVRHELLS PROTI VŠEM!!!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

RŮŽOVÁ!

PUNX VŠEM. SOBOTA BOLA FAJNÁ,JAK VODA,TAK KRAVÁL PO NÍ. SICE TO VYPADALO,ŽE BUDE MOČIT CELEJ DEN,ALE NA KONEC SE TO VYBRALO,TAK JSME 3 HODINY HULÁKALI A DĚLALI TEN NÁŠ KRAVÁL,NO BYLO TO LUXUSNÍ,CHLASTU BYLO DOST,POGOVALO SE TAKY DOBŘE,PNOVANSKÝM A VŠEM,CO DORAZILI,PATŘÍ VELKEJ DÍK,BYLI SKVĚLÍ,TAK I HOSPODSKÝ A LÁWA,ŽE TO ZPUNKTOVAL,ŘEZNICE,ŽE NÁS PŘIVEZLA A ODVEZLA A SLOŽILA S DEKYM APARÁTY. NU,JAK ZA MLADA,PŘED KOVIDEM A POMLUVAMA,KRÁSA. NO A V PÁTEK BYCH MĚL BEJT RODINNEJ TIP,ALE TO SE JEŠTĚ NEVÍ,ALE V SOBOTU TÁHNEM K BRÁCHOVI MARCELOVI NA FEST DO RŮŽOVÝ U DĚČÍNA,NO TO BUDE TAKY MLSANÁ,JAK BEJK! TAK UŽÍVEJTE LÉTO,I KDYŽ JE VEDRO,JAK V PRDELI,BO TAHLE SVOBODA ASI DLOUHO NEVYDRŽÍ. ČAUVES A NĚKDE NA AKCI NASCHLASTANOU!!! VYVRHELLS FOREVER. HRUBKY NEJSOU.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

S.A.S.

ALKÁČOVI: ZDUŘ BRÁCHO,DÍK ZA NAPSÁNÍ! TAKY DOUFAM,ŽE SNAD BRZY NĚKDE ZALEJEM NA AKCI. A DOUFAM,ŽE TA ZKURVENÁ LŮZA ZHOŘÍ V OHNI,CO JIM ZAPÁLÍME POD PRDELEMA MI.MĚJ SE PUNK A DRŽ SE! PUNX NOT DEAD! VYVRHELLS FOREVER! S.A.S.

Johnny Alkač


Bez profilu

jo přesně už mě sere ten šašek a ty jeho přisluhovači.toto je komunistickej zapraskanej stát.jen my dělnici budem na ty kurvy makat aby se měli dobře.a oni?oni přece nic že?jen nam mažou med kolem huby a my jim to žerem jak ty posrany mcdonaldy s kfcčkama.chce to vyjet do tej zapraskané prahy a ukazat jim že nejsme naky zasrany stroje na tu jejich bídu do ktere nas dostali.seru nato idu sa vylejt z tyho hnusu.tobych mohl napsat dvě A4 na toto zapraskané téma.my krysy z kanalu nějak přežijem ale co ty naše děcka že?teho zkurveného stbaka propichnout 4vydlama od hnoje.zduř snad něgde na punkarně v brzké době.

Zobrazit všechny názory »