Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sarkonia metal-melodic / Olomouc

„Hledáme zpěvačku“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Touha- Počátek (2016) 3 190 ×
  • Tajný sen- Počátek (2016) 1 893 ×
  • Zloba- Počátek (2016) 1 619 ×
  • Radost- Počátek (2016) 1 344 ×
  • Strach- Počátek (2016) 2 678 ×
  • Smutek- Počátek (2016) 1 936 ×
  • Závist- Počátek (2016) 1 690 ×

Novinky

Hledáme zpěvačku!

HLEDÁME ZPĚVAČKU ❤️
Ač se náš svět otřásl a chvíli jsme nevěděli, co bude dál, rozhodli jsme se zůstat věrní své vizi šířit naši filozofii prostřednictvím naší hudby, protože si myslíme, že to je důležité a dokud budeme mít co říct, budeme se snažit pokračovat v tom, co jsme si předsevzali. Od Počátku jsme ušli velký kus cesty, na němž jsme se mnohé naučili, měli to štěstí díky hudbě potkat vás, naše fanoušky-spřízněné duše a plnit si naše tajné sny. Jelikož bychom rádi zachovali poměr sil v Sarkonii, jelikož máme velké vize a plány v nové tvorbě, jak hudebně, tak v jiných oblastech a jelikož bychom rádi znovu postavili náš šestý pilíř a odjeli všechny koncerty a festivaly, co nás čekají v “kompletní” sestavě, hledáme posilu v podobě zpěvačky, která s námi bude sdílet náš svět, bude naší kamarádkou a členem rodiny. V případě zájmu pište do zpráv, kde si řekneme víc ???? Snad se nám Tě podaří brzy najít a společně se pustíme do něčeho velkého ;)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

pikachu


Bez profilu

thank you for sharing information, I like your post
<a href="https://vex-3.com">vex 3</a>

Bobo


Bez profilu

milí Sarkoňáci, přeji vám všem velice úspěšný a koncerty naditý Nový rok.
Ať se daří jak v hudebním, tak osobním životě a Happy new year :)

Jarda


Bez profilu

Dočesná 2018: Pivovar Zubr první zářijovou sobotu opět přivítá v pivovaru své fanoušky
Na dočesné nebude chybět široký výběr piv z produkce pivovaru včetně kvasnicového piva Zubr Grand přímo z ležáckých sklepů. Ochutnat bude možné i pivní speciál, který sládková Nataša Rousková uvařila přímo pro tuto akci. Areál pivovaru se otevře ve 13:30 hodin a vstup je zdarma. Slavnostní zahájení proběhne v 13:45 hodin a v 14:00 hodin se na pódiu představí první kapela, kterou bude Sarkonia. Po ní se na pódiu vystřídají Iron Maiden Revival, Forum, Traktor a o závěrečný program se postará skupina Polemic. Odpoledne také zpestří vystoupení Jiřího Tkadlčíka i různé soutěže s pivní a chmelovou tématikou.

Zobrazit všechny názory »