Sarkonia - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sarkonia metal-melodic / Olomouc

„Nový videoklip TŘINÁCTÁ KOMNATA“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Strážné majáky- Cesta (2020) 122 ×
 • Zrůdy- Cesta (2020) 108 ×
 • Temný anděl- Cesta (2020) 94 ×
 • Třináctá komnata- Cesta (2020) 81 ×
 • Touha- Počátek (2016) 4 256 ×
 • Tajný sen- Počátek (2016) 2 603 ×
 • Zloba- Počátek (2016) 2 241 ×
 • Radost- Počátek (2016) 1 881 ×
 • Strach- Počátek (2016) 3 191 ×
 • Smutek- Počátek (2016) 2 412 ×
 • Závist- Počátek (2016) 2 075 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Syntezátor / Sampler, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Sarkonia je kapela, která přináší nejen svou hudební tvorbu, ale také ideologii, která nabízí zcela jiný pohled do nitra lidské duše, emocí, vnímání člověka a světa kolem něj. Je postavena na šesti základních pilířích, zhmotněných bytostech, které také ztělesňuje, a jejichž moc tvoří dohromady jeden celek a celkovou vnitřní rovnováhu a harmonii, pochopení. Každý pilíř představuje část lidských emocí, které nejsou rozděleny na dobré nebo špatné. Přináší pohled, ve kterém všechny mají své opodstatnění a své místo. Absence jedné, nebo její převaha, by vedlo k narušení veškeré rovnováhy a harmonie. Bez jedné ztratí jiné svou hodnotu a smysl.
Sarkonie byla prvním člověkem, kterému předalo těchto šest bytostí svou moc, v podobě emocí, cílů, snů, představ a nadějí. A také prvním člověkem, který zjistil, že i když člověk může poznávat, zkoumat a objevovat svět, vesmír a věci kolem, největším tajemstvím a nejneprobádanějším územím je nakonec stejně jen on sám, a nejobtížnější cesta je ta, která vede do zahalených zákoutí jeho vlastního nitra.

Bio a historie

Vše začíná v době, kdy člověk sice byl živoucím tvorem, ale emoce, cíle a naděje pro něj byly cizí. Postrádal jakýkoliv smysl bytí a plahočil se životem zmítán jen mocí a spravedlivými, leč někdy krutými zákony přírody. I přesto však ve světě, jež znal, vládla harmonie. Tak tomu ale nemělo být navždy. Šest bytostí, vyslaných Prázdnotou, vstoupilo do světa lidí, aby pohltily všechno dobré, zničily vše krásné a zahubily vůli všeho živého. Každá z bytostí vládla jedinečnou silou. Mocí, jež měla sloužit jen k jednomu účelu. Podrobit vše řádu Prázdnoty a zotročit jakoukoliv vůli k životu. Zdálo se, že vítězství Prázdnoty bude snadné, protože člověk ve své prostotě nechápal, oč má být připraven. Na světě však existují i jiné síly, stejně mocné, ne-li mocnější, a tak se stalo, co Prázdnota neočekávala. Její služebníci Sat, Freya, Irae, Danae, Kairis a Tris se uprostřed ničení a boření začali předhánět, kdo z nich je mocnější. Tuto při ale nemohli sami rozsoudit, protože každý si myslel, že vládne větší silou, než ten druhý. Takto mohly jejich sváry pokračovat do nekonečna, nebýt náhody, která změnila osudy všech. Během hádky padlo oko jedné z bytostí na člověka, ukrývajícího se poblíž před jejich běsněním. Tím člověkem byla Sarkonia. Rozhodly se, že svůj spor vyřeší tak, že každý z nich vloží do Sarkonie část své moci. Ten, kdo Sarkonii ovládne, bude nejmocnější. Stalo se však něco s čím nepočítali. Uvnitř Sarkonie se probudilo kromě síly bytostí ještě něco jiného. Emoce. Pocity, jež měly sice od svých pánů moc ničit, ale co ani bytosti sami netušily, sílu tvořit. A tak se stalo, že Sarkonia procitla…