sam-ou-hell - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

sam-ou-hell rock-pop / Zdice

„nové video je tu“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Radek

Nejstarší člen kapely, zpěvák, kytarista, textař, dvojnásobný oddávající, mnohonásobný otec, učitel, metodik prevence, příležitostný opilec, věčný optimista, strážce kapelní kasy, víkendový kuchař, pravidelný pekař kváskového chleba, nadšený bruslař, cyklista i běžec, milovník piva, slivovice a filmů Věry Chytilové, vícemistr republiky ve skoku dalekém, zapomenutý prodejce pečiva v metru, nezapomenutelný komparzista v reklamě na jednu pěkně nechutnou limonádu, amatérský fotograf a komunální politik...

Jirka

Nejmladší člen kapely, kytarista, náruživý cyklista, student, brigádník, ten, který kdysi díky společenské únavě strávil celý koncert na oné místnosti, majitel největšího dluhu v kapelní kase.

Nela

„Růže mezi trním“, během let zvyklá na pubertální testosteronové oplzlosti zbytku kapely, brigádnice, studentka, budoucí učitelka hudby, ta, která navždy poskvrnila interiér frontmanova rodinného vozu svou zvrácenou útrobní kapalinou!

Štěpán

Bubeník, příležitostný vokalista, perspektivní student s velmi kladným vztahem k osobám opačného pohlaví, bývalý běžec, budoucí doktor.

 

Kuba

Nejvousatější člen kapely, baskytarista, příležitostný vokalista, IT specialista - milovník jablíček na úkor okýnek, tvůrce těchto stránek, tenisový přeborník bůhvíčeho, student, majitel velmi nespolehlivého vozu se skvělým motorem, ten, který rovněž navždy poskvrnil interiér frontmanova rodinného vozu svou vyzvrácenou útrobní kapalinou!

Bio a historie

  Kapela vzniká v roce 2010 ve Zdicích. Název SAM-OU-HELL má nápadnou souvislost s bydlištěm otců zakladatelů - Radkem Hamplem (zpěv, kytara), Štěpánem Miláčkem (bicí) a Jakubem Kolebabou (baskytara). Ti všichni buď bydleli, nebo dosud bydlí v prominentní zdické čtvrti typu Beverly Hills – Samohelka.

Ještě v roce 2010 přichází druhý kytarista Víťa Johan, který se nejen díky své charakteristické permanentní pokrývce hlavy zapisuje do historie skupiny. Jeho početná sbírka efektových krabiček dokáže vyloudit nejeden alternativní až psychedelický tón.

V roce 2013 nás obohacuje ženský element – vokalistka Nela Rajtmajerová, čímž se dotváří současný zvuk a image skupiny. Ve stejném roce kapela nahrává ve studiu Rapoticích své debutové album – Světlo.

Rok 2014 je ve znamení výměny na postu druhé kytary, odchází Víťa a přichází nejmladší člen kapely Jiří Růžička. SAM-OU-HELL si dělá radost nahráním EP „První Dobrá“ s ústřední písní „Silikon“, vzniká též první videoklip k této písni.

V roce 2016 vymazlujeme v Rapoticích druhé CD (Generace G) a těšíme se, jak to s námi bude dál...