Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ready To Rise alternative-nu-metal / Polička

„https://www.facebook.com/readytorise.rtr“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Ahoj přátelé! Mé jméno je Petr a rád bych Vám představil můj nový nadupaný projekt “Ready To Rise”. Z rozporuplných zkušeností v minulých kapelách jsem se rozhodl pro tvorbu pouze vlastní hudby. Sice je v tom několikrát víc práce, ale zase každý jeden tón/riff/beat je oproštěn od kompromisů a jde od srdce :) Nidky mě nic víc nenaplňovalo, než práce na tomto novém projektu. Tak si ho užijte stejně jako já!
Hello my friends! My name is Petr and i want to introduce you my awesome project “Ready To Rise”. Due to contradictory experiences from previous bands i decided to make music on my own. Although i work on it four times more, every single tone/riff/beat is freed of compromises and it comes from my heart :) I have never enjoyed something that much as working on this project. So enjoy as much as me!

Fanoušci: 6

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
992
Poslechnuto skladeb
373
Profil registrován
24.9.2018