MORNING:-)
RÁD BYCH VÁS POZVAL NA PROFIL NAŠÍ KAPELY A POPROSIL O PŘIDÁNÍ MEZI FANS))
DIKEES ZA CURLIES mates
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
MORNING:-)
RÁD BYCH VÁS POZVAL NA PROFIL NAŠÍ KAPELY A POPROSIL O PŘIDÁNÍ MEZI FANS))
DIKEES ZA CURLIES mates
Ahoj, jsou někde fotky z 8.11 Brna . Díky
Buďte pozdraveni!
Jestli nějakou tu chvíli máte mrkněte se na naši novou písničku z připravované desky, která se bude křtít 21.11. 2014 v Brně v Brooklynu!
http://bandzone.cz/barbarpunk
Budeme rádi když nám napíšete názor!
Zdraví Mamut a BARBAR PUNK
Tvrdej agrsivní punk, to se mi páčí, palečky hore!
Mílí přátelé muzikanti, zveme Vás touto cestou k návštěvě našeho nového nahrávacího a produkčního studia http://www.zzrecords.cz
nebo
https://www.facebook.com/zzrecords.cz…
Jsme tu pro Vás
Váš ZZrecords team
Nazdar! Pred pár dňami sme vypustili na svetlo sveta nové EP "Svet volá po náprave!" Všetky skladby nájdeš v playliste, ktoré si môžeš vypočuť, stiahnuť alebo prípadne vyjadriť názor. Tešíme sa za každú aktivitu. ČKDT!
čekujte muj jednočlený projekt zaměřenej převážně na styl alá předrevoluční punk
http://bandzone.cz/_80289?at=news
Poslechněte si single kapely hrající elektronickou muziku naživo! Přejeme příjemný poslech :) http://bandzone.cz/hardtoframe
Ahoj ahoj!! Naše nové songy su nahraté, vypočujte! -:o)