Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Po Pracovní Době big-beat-alternative / Znojmo

„23.11. - Dobšice/Sapík = P.P.D.+Hickory Jack+JamV6“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Přátelé, kamarádi...

Upraveno:

Koncert "Na Věčnosti" úspěšně odehrán (aspoň lidé to říkali, neb já si závěr už moc nepamatuji)... Kdož by si chtěl udělat jakousi povšechnou představu o tom, jak se hrálo... může zhlédnout video z této akce a to skladbu "Na hadry", kde jinde než zde v sekci "Videa"...

Do konce roku nás můžete ještě vidět na těchto akcích:

- 23.11. = Dobšice / hospoda “U Sapíka” - společně s "JamV6" a s “Hickory Jack”...

- 14.12. = “Vánoční večírek na Statku” - kde jinde, jak už název napovídá, než v pivnici “Na Statku” ve Znojmě...
 
Mějte se krásně - Váš Jonatán:)

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

jonatan66

Jo, jo... Musím přiznat, že hned jak jsem si s ním (Karel Škrabal) přečetl rozhovor v "Uši a vítr", tak jsem ho musel kontaktovat a požádal jsem ho o svolení ten text použít..., protože proč vymýšlet odpověď, když už někdo na stejnou otázku již odpověděl a navíc tak geniálně a v podstatě jako by mně četl myšlenky, ale mnohem lépe je zformuloval :)
A ano - "sečeme na to" :)
A pořád platí, že tě rád uvidím ve Znojmě :)
Měj pěkný den :)

Many More

Čau Jonatáne,
asi po několika letech mě napadlo kliknout na BZ. A musím říci, že přečíst si tvůj/Škrabalův příspěvek mi přineslo potěšení.
A jen dodám: ... a taky byste mohli kliknout na "Chci více návštěv a poslechů" v sekci "Statistika profilu". Ale zřejmě na to, chválabohu, sečete :-) (To není překlep, jen nechci být jako Miloš)
Zdraví Many More

MT


Bez profilu

Naprosto s vámi souhlasím.Lidé vždy vše dobré zkazí.Už Gándí říkal,a to mluvil o křestanech,že by v toho jejich spasitel uvěřil, jen kdyby oni sami se mu aspon trochu podobali.Ale já jsem nemluvila o církvi ani o lidech.Je to jen o Ježíši.On je ten vyjímečný, jedinečný a dokonalý Boží Syn, Syn člověka.V toho jsem uvěřila jako ve svého Spasitele.My lidé jsme tak slabí a hloupí a pokazíme i tak dokonalou věc jako je Boží království.Naštěstí On na kříži řekl-je dokonáno.A to je všechno, na co spoléhám.Že i v mém nedokonalém životě On vše dokonal jen skrze víru v Něho.I já bohužel pokazím na co sáhnu,vím to o sobě..Ale naštěstí je to všechno jen o něm.Spása je jen milost.Díky, můj pane Ježíši!Kéž byste mohl setkat s Ním, ne s hříchy, omyly a pády církve. Tak moc bych vám to přála, pane Jonatáne!

Zobrazit všechny názory »