Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Po Pracovní Době big-beat-alternative / Znojmo

„21.9. - P.P.D. + Hickory Jack v Gogu (Znojmo)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Přátelé, kamarádi...

My, členové P.P.D., ač jsme každý různých politických, náboženských či společenských preferencí a této naši různorodosti si považujeme... s...e (a možná právě proto) vyhýbáme politicky motivovaným hudebním akcím... Nicméně, s účasti na festivalu "VyOsení", pořádaným znojemskými Piráty, jakožto protest proti nekalým praktikám obskurního spolku OSA, problém nemáme... a tak tedy... v sobotu 15. června... v letní zahrádce pivnice Statek... od 18.30... nás budete mít možnost v rámci této hudební akce slyšet !!!
Celý festival začíná od 16.00 a skončí policejní hodinou, tedy v 22:00... a kromě nás na něm ještě vystoupí: "Jimi", "Dina", my - tedy "PoPracovníDobě", "Kr-Tec" (dříve hrající pod názvem FNS) a "Hickory Jack"...
Zde popisek této akce, tak jak je prezentována samotnými Piráty: "Vyosení je hudební festival svobodné hudby, nezatížené poplatky organizacím jako OSA, Intergram a Dilia. Umění má být svobodné, umělec si má vydělávat koncertováním, prodejem hudby na Internetu, prodejem reklamních předmětů (triček, plakátů) a nezáviset na monopolu vydavatele nebo organizaci vybírající poplatky..."


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

jonatan66

Jo, jo... Musím přiznat, že hned jak jsem si s ním (Karel Škrabal) přečetl rozhovor v "Uši a vítr", tak jsem ho musel kontaktovat a požádal jsem ho o svolení ten text použít..., protože proč vymýšlet odpověď, když už někdo na stejnou otázku již odpověděl a navíc tak geniálně a v podstatě jako by mně četl myšlenky, ale mnohem lépe je zformuloval :)
A ano - "sečeme na to" :)
A pořád platí, že tě rád uvidím ve Znojmě :)
Měj pěkný den :)

Many More

Čau Jonatáne,
asi po několika letech mě napadlo kliknout na BZ. A musím říci, že přečíst si tvůj/Škrabalův příspěvek mi přineslo potěšení.
A jen dodám: ... a taky byste mohli kliknout na "Chci více návštěv a poslechů" v sekci "Statistika profilu". Ale zřejmě na to, chválabohu, sečete :-) (To není překlep, jen nechci být jako Miloš)
Zdraví Many More

MT


Bez profilu

Naprosto s vámi souhlasím.Lidé vždy vše dobré zkazí.Už Gándí říkal,a to mluvil o křestanech,že by v toho jejich spasitel uvěřil, jen kdyby oni sami se mu aspon trochu podobali.Ale já jsem nemluvila o církvi ani o lidech.Je to jen o Ježíši.On je ten vyjímečný, jedinečný a dokonalý Boží Syn, Syn člověka.V toho jsem uvěřila jako ve svého Spasitele.My lidé jsme tak slabí a hloupí a pokazíme i tak dokonalou věc jako je Boží království.Naštěstí On na kříži řekl-je dokonáno.A to je všechno, na co spoléhám.Že i v mém nedokonalém životě On vše dokonal jen skrze víru v Něho.I já bohužel pokazím na co sáhnu,vím to o sobě..Ale naštěstí je to všechno jen o něm.Spása je jen milost.Díky, můj pane Ježíši!Kéž byste mohl setkat s Ním, ne s hříchy, omyly a pády církve. Tak moc bych vám to přála, pane Jonatáne!

Zobrazit všechny názory »