Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Po Pracovní Době big-beat-alternative / Znojmo

„11.5.-"OVARt", Dobšice-hospoda "U Sapíka"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Přátelé, kamarádi...

... Dnes budu mít malý, až skoro bych se nebál říct miniaturní (v rámci mých možností), proslov o Znojmu nedalekém městě TŘEBÍČI...
...Třebíč, město nacházející se v jihovýchodní části Kraje Vysočina, ležící na řece Jihlavě v nadmořské výšce 392 m n. m. a mající (cca) 36.000 obyvatel může, pro jedince kulturně nevzdělaného, až troufnu si říci zaostalého, budit dojem, že se jedná o malé provinční městečko nezasluhující si pražádné pozornosti, ale POZOR… opak ...je pravdou !!! Nebo vy snad víte o jiném, rozlohou a počtem obyvatel obdobném městu, jenž se může pyšnit hned třemi mimořádnostmi zapsanými na seznamu kulturního dědictví UNESCO ??? Jsou to:
1) Třebíčská židovská čtvrť - je jedinou židovskou památkou mimo území Izraele, samostatně zapsanou v seznamu UNESCO – zapsána v r. 2003…
2) Dále se zde nachází Bazilika svatého Prokopa, taktéž zapsaná na seznamu UNESCO – opět v r. 2003…
3) !!! … a v tento pátek 25. ledna, v hospodě „Na Staré Radnici“, na Žerotínově nám. č.p.: 11, přesně v 19:00 hodin… generální ředitelka Organizace pro vzdělávání, vědu a kulturu, paní Audrey Azoulayová slavnostně vyhlásí… znojemské revuální hudební těleso „Po Pracovní Době“… za mistrovské dílo ústního a nehmotného dědictví lidstva, jakožto nehmatatelné kulturní památky zvláštní to formy kulturního vyjádření, jenž nemá nejenom na celém širém světě, ale též i v celém nám známém i neznámém vesmíru obdoby!!!
Tož doňděte ať máte vo čem jednou vykládat vnoučatům :)

Váš Jonatán:) 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

jonatan66

Jo, jo... Musím přiznat, že hned jak jsem si s ním (Karel Škrabal) přečetl rozhovor v "Uši a vítr", tak jsem ho musel kontaktovat a požádal jsem ho o svolení ten text použít..., protože proč vymýšlet odpověď, když už někdo na stejnou otázku již odpověděl a navíc tak geniálně a v podstatě jako by mně četl myšlenky, ale mnohem lépe je zformuloval :)
A ano - "sečeme na to" :)
A pořád platí, že tě rád uvidím ve Znojmě :)
Měj pěkný den :)

Many More

Čau Jonatáne,
asi po několika letech mě napadlo kliknout na BZ. A musím říci, že přečíst si tvůj/Škrabalův příspěvek mi přineslo potěšení.
A jen dodám: ... a taky byste mohli kliknout na "Chci více návštěv a poslechů" v sekci "Statistika profilu". Ale zřejmě na to, chválabohu, sečete :-) (To není překlep, jen nechci být jako Miloš)
Zdraví Many More

MT


Bez profilu

Naprosto s vámi souhlasím.Lidé vždy vše dobré zkazí.Už Gándí říkal,a to mluvil o křestanech,že by v toho jejich spasitel uvěřil, jen kdyby oni sami se mu aspon trochu podobali.Ale já jsem nemluvila o církvi ani o lidech.Je to jen o Ježíši.On je ten vyjímečný, jedinečný a dokonalý Boží Syn, Syn člověka.V toho jsem uvěřila jako ve svého Spasitele.My lidé jsme tak slabí a hloupí a pokazíme i tak dokonalou věc jako je Boží království.Naštěstí On na kříži řekl-je dokonáno.A to je všechno, na co spoléhám.Že i v mém nedokonalém životě On vše dokonal jen skrze víru v Něho.I já bohužel pokazím na co sáhnu,vím to o sobě..Ale naštěstí je to všechno jen o něm.Spása je jen milost.Díky, můj pane Ježíši!Kéž byste mohl setkat s Ním, ne s hříchy, omyly a pády církve. Tak moc bych vám to přála, pane Jonatáne!

Zobrazit všechny názory »