Pokračující Závada - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pokračující Závada rock'n'roll-punk / Chodov

„punk"n"roll“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Jódlování
Nástrojové obsazení: Zpěv, Bonga
Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Obsazení:

Robert Khier - zpěv

Dušan Matoušek - kytara, zpěv

Milan Půta - baskytara, zpěv

Zdeny Vodák - kytara

Jirka Žíla - klávesy

Míra Marouš jr. - bicí

POKRAČUJÍCÍ ZÁVADA byla založena v roce 2013 Dušanem Matouškem, Milanem Půtou (oba ex The Ordinary – The Cure Tribute) a Robertem Khierem. Plánem skupiny bylo překopání pecek z 80. let, které nějakým způsobem ovlivnily členy skupiny, a to do punk/rockové podoby. Ke kapele se dále přidali Jirka Žila a Martin Hrušovský (oba rovněž ex The Ordinary – The Cure Tribute) a dále kytarista Zdeny Vodák.

První koncert skupiny POKRAČUJÍCÍ ZÁVADA se konal 26.10.2013 v pivnici Skleník v Chodově. V polovině roku 2014 nahradil Martina Hrušovského za bicími Libor Češka. V roce 2017 odchází Libor Češka a za bicí nastupuje Alex Šipoš. I přesto však skupina hledá dostupnějšího místního bubeníka, neboť Sašinovo bydliště je příliš daleko pro aktivní život kapely. Po mnohých pokusech s různými bubeníky se počátkem roku 2018 hledání povede a do kapely na post bicích nastupuje Míra Marouš jr.

Kapela v současné době vystupuje v programu sestaveného převážně z vlastních autorských skladeb semtam doplněných o coververze českých a slovenských hitů 80. let minulého století. Tyto jsou upraveny do stylu založeném na punkové jednoduchosti, energickém tempu a  zvuku hi-gainových kytar.

V roce 2016 vydává POKRAČUJÍCÍ ZÁVADA svou debutovou desku "Drogy, sex a charleston" se 7 autorskými písněmi a 3 covery. K dispozici na http://pokracujicizavada.bandcamp.com/album/drogy-sex-a-charleston 

Domovem skupiny POKRAČUJÍCÍ ZÁVADA je Chodov u Karlových Var.