PHZS - Úvod | Bandzone.cz

PHZS pop-rock / Beroun

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Malá dáma (LIVE)
  Nezařazeno
 • I Should Have Known Better (LIVE)
  Nezařazeno
 • Šestý smysl (LIVE)
  Nezařazeno
 • Zamilovaná (LIVE)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

PHZS -nespí

(Upraveno: )

Ahoj, ahoj!!

Tak se po delší době těšíme : že zas  uhodíme do bicích a do strun. Při domácím samostudiu jsme oprášili několik kousků, které by bylo škoda hodit do šuplíku./ Moje milá plakala, Asi se mi stejská , Karvinou, San Francisco, Otázky,Kdo Tě líbá, Snad jsem to zavinil já..... a trochu měkčí - Snídani v trávě,Sundej z hodin závaží, Já budu žít na věky, Tak vznikla zem.....

Dokoupíme  "devítky" do kytar a hned ,  jak to bude možné - provětráme aparaturu v novém - téměř nepokřtěném multifunkčním komorním klubu v "KOTELNĚ" na Plzeňce. Připomíná malinký  pražský Lucerna Music Bar-ale pro nás to bude berounský Cavern Club.

/ Původní Cavern Club  byl otevřen v úterý 16. ledna 1957 jako jazzový klub, později se stal centrem rock and rollové scény v Liverpoolu, během 60. let. Ve svých raných létech zde hráli .....hádejte kdo ....../

Tak všichni, kdo si chcete zazpívat a zatancovat ...se doufám těšíte s námi!!

TERMÍN JE NAPLÁNOVÁN NA 18.6.2021  OD 17.00 -pivko a od 19.00 se přidáme!! 

Vítek, Tomáš,Petr a Ivan = PHZS 

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Veffik84

Včerejší koncert ve Štice byl naprosto úžasný, moc se těším na vaši další akci :)

Jarba

Děkuji tímto Kavcovi za materiál, ze kterého vznikly dvě nově zveřejněné nahrávky z naší produkce na Vinobraní v Kočvarech.

Zobrazit všechny názory