PHZS - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

PHZS pop-rock / Beroun

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Malá dáma (LIVE)
  • I Should Have Known Better (LIVE)
  • Šestý smysl (LIVE)
  • Zamilovaná (LIVE)

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

PHZS -nespí

(Upraveno: )

Ahoj, ahoj!!

Tak se po delší době těšíme : že zas  uhodíme do bicích a do strun. Při domácím samostudiu jsme oprášili několik kousků, které by bylo škoda hodit do šuplíku./ Moje milá plakala, Asi se mi stejská , Karvinou, San Francisco, Otázky,Kdo Tě líbá, Snad jsem to zavinil já..... a trochu měkčí - Snídani v trávě,Sundej z hodin závaží, Já budu žít na věky, Tak vznikla zem.....

Dokoupíme  "devítky" do kytar a hned ,  jak to bude možné - provětráme aparaturu v novém - téměř nepokřtěném multifunkčním komorním klubu v "KOTELNĚ" na Plzeňce. Připomíná malinký  pražský Lucerna Music Bar-ale pro nás to bude berounský Cavern Club.

/ Původní Cavern Club  byl otevřen v úterý 16. ledna 1957 jako jazzový klub, později se stal centrem rock and rollové scény v Liverpoolu, během 60. let. Ve svých raných létech zde hráli .....hádejte kdo ....../

Tak všichni, kdo si chcete zazpívat a zatancovat ...se doufám těšíte s námi!!

TERMÍN JE NAPLÁNOVÁN NA 18.6.2021  OD 17.00 -pivko a od 19.00 se přidáme!! 

Vítek, Tomáš,Petr a Ivan = PHZS 

 

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Veffik84

Včerejší koncert ve Štice byl naprosto úžasný, moc se těším na vaši další akci :)

Jarba

Děkuji tímto Kavcovi za materiál, ze kterého vznikly dvě nově zveřejněné nahrávky z naší produkce na Vinobraní v Kočvarech.

Zobrazit všechny názory