Petr Vořešák - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Petr Vořešák indie / České Budějovice

„Vědět co chci, tak už to dávno mám...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Písničkář z Českých Budějovicích balancující na hranici zpívajícího básníka a básnícího zpěváka.

Jeho písně umí roztančit i rozesmutnit. Libuje si v koncertech na neobvyklých místech se svébytnou atmosférou, jimž pak šije dramaturgii koncertu na míru. Výsledkem jsou pak neopakovatelné zážitky plné energie a participace celého obecenstva.

Jako busker hrál na mnoha roztodivných místech celé Evropy. V minulosti účinkoval ve vícehlasých uskupeních a zkušenosti má i z divadelních prken. Jako etnomuzikolog prováděl výzkum mezi romskými muzikanty na Slovensku. 

Kvůli vlastní zásadě, že "všechny peníze vydělané uměním musí zůstat v umění, aby umění zůstalo umění" se dostal do polohy programové antihvězdy, což je poloha, která mu momentálně vyhovuje nejvíc.

https://www.facebook.com/petr.voresak/
https://www.youtube.com/petrvoresak/
https://soundcloud.com/petrvoresak/
https://petrvoresak.bandcamp.com/

Petr Vořešák

Bio a historie

Petr Vořešák