Personality colaps - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Personality colaps pop-hardcore / Kutná Hora a Čáslav

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Pain (acoustic) 300 ×
  • Start to cry (acoustic) 180 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Zdravíme všechny šílence! My jsme kapelka Personality colaps z KáHá a Čáslavi. Zatím neúplná, ale se spoustou plánů a nápadů. Chystáme pro vás hromadů príma věcích..ale více až na koncertě...

 

Složení:

zpěv, vokály, kytara #1 - Honza Mirga

kytara #2 - Michal Lauterbach

bicí - Hledá se!!!

zpěv, vokály, basa  - Alexandra Tománková alias Sušenka

Bio a historie

Co sme vůbec zač?

Začalo to asi tak,že jsme spolu se Sašou začali chodit.:) Vzájemné oťukávání,zjišťování,co má kdo rád a hle... Odjakživa jsme se až na malé vyjímky naprosto shodovali v hudbě. Asi bylo jen otázkou času,kdy se spolu pustíme do společného projektu. Na jaře roku 2009 jsme se do toho vrhli. Začali jsme skládat hudbu,psát texty  a shánět chybějící členy posádky. Bohužel,kvůli mojí první kapele a problémům v ní jsem musel tenhle boj vzdát. Sušenku to patřičně  nasralo a taky mi to dala najevo někdy před prázdninama stejného roku, kdy jsem si znovu začal pohrávat s představou společného působení v kapele s mojí drahou přítelkyní. Zprvu to vypadalo bledě, ale nadšení pro hudbu u Sůši přeci jen zvítězilo a tak byla paluba Personality colaps opět zpola plná. S druhým pokusem přišla i jiná hudba. Sůšina i moje záliba v tvrdší hudbě nás posunula k trochu jiným nárokům na kapelu.

Když už to s basákem začalo vypadat hůř, Sušenka se rozhodla, že to zkusí...Vždycky se jí tenhle nástroj líbil a tohle je její velká šance:) Tím se uvolnilo místo 2. kytary, které se skoro obratem chopil Michal Lauterbach...ještě stačí sehnat bubeníka, a paluba Colapsů je skoro plná!!!:)

Personality Colaps?

Snad proto,že by se každý z nás měl zamyslet..! Dnes už není nic samozřejmost. Nikdo nemá jistotu, že se ráno probudí šťastný, spokojený a zaměstnaný. Mnohem pravděpodobnější je, že pokud se vůbec proberete, tak vás uvnitř užírá váš ,,vnitřní démon". Nemáte práci. Pijete. A váš dlouholetý vztah se před nedlouhou dobu rozpadl. My vám chceme ukázat, že v tom nejste sami a že na tom ani zdaleka nejste nejhůř.

Pop-Hardcore?

Ne,nesnažíme se zprznit oba hudební styly tím, že je splácneme dohromady.. ale náš repertoár se zkládá jak z pop-punkových, tak z hardcorových písniček. Plány do budoucna jsou takové: Omezit pop a preferovat HC. :)