Personality colaps - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Personality colaps pop-hardcore / Kutná Hora a Čáslav

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Pain (acoustic) 300 ×
  • Start to cry (acoustic) 180 ×

Novinky

Rozjezd:)

Zdravime všechny! S potěšením můžu řict, že už nemám tu zasranou sádru:) Do konce tohohle tejdne má bejt ruka naprosto v pohodě, tudíž se budu zas plně věnovat učení na basu..no, a s tím vám vlastně oznamujeme i to, že začneme společně zkoušet a všechno dávat dokupy,aby byly ty nahrávky co nejřív hotový..Takže nám držte palce a těšte se na pořádný songy!!:)

Za Personality Colaps Sušenka:)


Děkujeme!

Máme kulatiny! :) zatim maličký, ale to se časem určitě díky vašemu zájmu napraví.. :)  Pro tuhle chvíli máme 10 návštěv za dnešek, 100 poslechů a 300 návštěv za necelý měsíc! Děkujeme vám a rozšiřujte vaší přízeň k nám i mezi své přátele a známé. :) Mějte se!


Nové (pořádné) nahrávky :)

Přátelé a kamarádi, máme pro vás skvělou novinu! Už nebudete muset nadále poslouchat jen dvě naše písničky a to ještě v této kvalitě. Díky nikdynekončící dobrotě Kuby Dicka Lokaje ( Status zero) máme během posledních dvou týdnů prázdnin šanci nahrát v jeho studiu naše songy v poslouchatelné kvalitě. :) Držte nám palce a těšte se...! Protože je vážně na co!!! ;-)

Za Personality colaps Sušenka a Máčko :)