Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

pan Sysel a další rock-alternative / Mnichovo Hradiště

„5.12.2018 České Budějovice“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Zpěv, Djembe
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

         Pan Sysel a další je jedna z těch kapel, které vadí o sobě něco psát. Příčí se jí přídomky typu „originální“, „energická“, „zajímavá“, které zavání patosem a falešným pocitem výjimečnosti. Pro neodbytné zájemce, kteří by přece jenom rádi pár štěků o tom, kdo a co jsou členové této kapely, nabízíme podobenství o čtyřech zvířatech:

Psychedelický Medvěd, co v kapele zpívá, by rád hrál jemné balady o medu a bolesti zad z neustálého ležení. Naopak Krysák si vybíjí svou nechuť nad odporností světa dvoušlapkou a agresivním činelem, a Medvěd má co dělat, aby ten zápal utáhl. Krysák taky velice rád buzeruje pana Sysla za jeho neustálé fidlání nesrozumitelných kytarových rifů, připomínajících Plíhalovské potůčky. Pan Sysel jakožto správný atomový inženýr se však nenechá rozhodit. Veverčímu basákovi je zase všechno jedno, neboť má vyhraněné postoje asi jako jeho bezpražcová baskytara. Má však smysl pro přízemnost a konzervatismus, tak aspoň trochu krotí Krysákovu schizofrenii a Medvědovu kakaovou párty u strýčka Jedličky.

Z dílny Pana Sysla a těch dalších vycházejí umělecké patvary, které se zprvu špatně tráví, však když si posluchač dá trochu záležet, odměnou mu budiž kvalitní a pravidelná stolice. Kdo nepochopí, vyhraje. Přijďte se podívat.

Bio a historie

2013: potkali jsme se a řekli si, že bychom spolu mohli hrát

2013 - 2014: Entím tempem jsme došli k závěru, že bychom spolu skutečně mohli začít hrát

2014: nastal velký zkoušející dril (víkendové sedm hodin trvající nadávání  a potu)

2015 (léto): studiové nahrávky tří písní

2015 (zima): po letitých dohadech jsme našli název kapely 

2016: první koncertování