Nevermore & Kosmonaut - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nevermore & Kosmonaut folk-rock / Brno

„Křest alba 22.6. 2021 Hvězdárna Brno“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Mezi pochybami- XCR-9 Písně do rakety (2020) 57 ×
  • Bledě modrá tečka - Pale Blue Dot- XCR-9 Písně do rakety (2020) 37 ×
  • Hlas- Bleděmodré město (2018) 631 ×
  • Nejsme sami- Bleděmodré město (2018) 360 ×
  • Bleděmodré město- Bleděmodré město (2018) 265 ×
  • Bufet Vesmír- Bleděmodré město (2018) 212 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

WEB: 

www.nevermore.cz

CD "MEZI PLANETAMI"

Album Mezi planetami obsahuje písně:
Myší past / Cesta do nemožna / Ponorka / Ostrov (I) / Vůně papriky / Hořící platany / Poslední klidná hladina / Bleděmodré město / Mezi planetami / Polární kruhy v obilí / Propil jsem slunce / Ostrov (II) / O duši / Elektrická bouře / Celkový čas: 46:05 / Distribuce: Indies Scope

Online rozhovory a recenze:

EP 2012: 

Ke stažení za dobrovolný poplatek na našem webu.

DEMO 2009: 

Ke stažení zdarma na tomto odkazu.

NEVERMORE & KOSMONAUT — O KAPELE:

Sestava: Kosmonaut (kytara, zpěv); Štěpán Axman (basovka, zpěv), Aleš Vosáhlo (klávesy, kytara, zpěv), Pavel Karas (kytara, zpěv) a Jakub "Kočka" Kočička (bicí).

Skupina Nevermore & Kosmonaut je formace, které vznikla kolem písničkáře a autora Michala Šimíčka, který vystupuje pod svým internetovým nickem Kosmonaut. Kapelu tvoří basista Štěpán Axman, perkusista - multiinstrumentalista Aleš Vosáhlo a kytarista Pavel Karas. Kosmonaut je dlouholetým členem "Textové dílny u Slávka Janouška". Texty jsou v češtině a veškerá muzika je autorská. Žánr skupiny je nejlépe definován jako akustický rock. V dubnu 2009 vydali Nevermore & Kosmonaut své první oficiální demo CD "V kruzích". V roce 2012 vydala skupina čtyřpísňové EP, které je ke stažení zde na webu. CD "Mezi planetami" vyšlo v květnu 2014.  Současná sestava skupiny intenzivně zkouší a vystupuje. Domovská scéna skupiny je v brněnském klubu Café Práh.

NEVERMORE & KOSMONAUT — NA NETU:

Kapelní profily: Bandzone.cz, Myspace.com, Folktime.cz, Facebook.cz, Stage.cz, Muzikus.cz, Freemusic.cz, Rockmag.cz atd.

Kapela také na webech: Folktime.cz, Folkcountry.cz, Rádio Folk, Ifolk.cz, Desky.iifolk.cz, Rádio Samson, Rádio Proglas, Textová dílna, Porta, Portýr, Folk.sk, Folkcountry.sk, Tv Nota, atd. (články, recenze, pozvánky, rádia, hitparády, fotky atd.)

Bio a historie