Nevermore & Kosmonaut - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nevermore & Kosmonaut folk-rock / Brno

„Křest alba 22.6. 2021 Hvězdárna Brno“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Mezi pochybami- XCR-9 Písně do rakety (2020) 55 ×
  • Bledě modrá tečka - Pale Blue Dot- XCR-9 Písně do rakety (2020) 37 ×
  • Hlas- Bleděmodré město (2018) 631 ×
  • Nejsme sami- Bleděmodré město (2018) 359 ×
  • Bleděmodré město- Bleděmodré město (2018) 265 ×
  • Bufet Vesmír- Bleděmodré město (2018) 212 ×

Novinky

Koncertní křest alba s unikátními projekcemi

KŘEST ALBA - HVĚZDÁRNA A PLANETÁRIUM BRNO - 22.6.2021 19:00

Vydejte se skupinou N&K do Vesmíru prostřednictvím unikátní show v digitáriu brněnské Hvězdárny. Živý křest nového hudebního alba XCR-9 Písně do rakety. Poslední velký koncert skupiny v planetáriu.

Vstupenky zde (230 CZK) / https://prg.hvezdarna.cz/vavad

Unikátní koncert s projekcemi v planetáriu

Brněnská Hvězdárna je jedno z míst kam se opět po dlouhé době vrací kulturní život. V úterý 22.6. se zde uskuteční  koncert skupiny  Nevermore & Kosmonaut, který doprovodí unikátní projekce. Kapela zde pokřtí své poslední album XCR-9 Písně do rakety. Diváci si mohou užít jedinečné spojení živé hudby s projekcemi na celou kupoli velkého digitária, které je zavedou mezi hvězdy a vzdálená souhvězdí. Nevšední zážitek bude umocněn tématickými písněmi, které byly na desku natočeny před fiktivní cestou skupiny do vzdálených míst nejbližšího Vesmíru. Album s sebou nese zprávu o lidech a jejich životech, imaginaci, odhodlání i pochyby před dalekou misí s určitým cílem, ale bez pravděpodobného návratu. Samotnou vesmírnou cestu ilustruje deset obrazů uznávaného tvůrce Jindřicha Janíčka, které jsou součástí výpravného bookletu alba a bude je během akce také možné zhlédnout ve foyer planetária. Na samotném albu XCR-9 Písně do rakety zazní mezi písněmi i hlas známého astronoma, Jiřího Grygara, který na desku nahrál svoji zdravici. Tento vzkaz zazní reprodukovaně i během koncertu. Nevermore & Kosmonaut vydali své debutové album "Mezi planetami" v roce 2014. Za druhou studiovou desku "Bleděmodré město", která je inspirována Brnem, byli nominování na prestižní cenu Anděl a frontman kapely Michal Kosmonaut Šimíček obdržel textařské ocenění "Za krásu slova“.  Hudba skupiny protíná více žánrů a texty jsou v češtině.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

one (muxx.cz)

Na rozdíl od Majkláče mi to asi mnohem víc připomíná Bratry Orffovy – ale to nemění nic na faktu, že mě to taky baví.

Majkláč (Administrátor)

Pusť si prvních pár taktů a okamžitě tě přepadne úsměv. Tohle je prostě tak neskutečně lehký poslouchání, nevěřil jsem, že v dnešní hektický době může vzniknout takhle krásně naivní alternativní popík. Připomíná mi to Mňágu, Buty, Jablkoň, všechny ty úžasný kapely, který byly tak moc český, že se prostě nedal na světě k tomu najít žádnej srovnatelnej ekvivalent. Jako teenager jsem to považoval za hendikep, teď jako čtyřicátník to obdivuju a vidím v tom tu největší hodnotu. Dejte si to a buďte na chvíli echt Češi (a tím nemyslím, abyste se stali fanošky Ortelu omg! :D).

Oťas


Bez profilu

Jsem velký fanda a nominace?, to už je obrovský úspěch, držím pěsti,
Oťas

Zobrazit všechny názory »