po 7 letech...:D
Byli jsme osloveni, abychom si zahráli na jedné akcičce v Litovli. Pokud se nám to povede a seženeme sóláka, tak celý náš koncert po sedmi letech pošleme tam nahoru našemu zesnulému kytaristovi Jardovi Hradilovi. Teď cvičíme, co nám z trojáků zůstalo v hlavě za hudební materiál. :D Arana, Věrka a Roman




