Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nekřič ! rock / Skuteč

„https://www.youtube.com/watch?v=i8R0NI5uMHg“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

KONEC KAPELY NEKŘIČ !

Ahoj kamarádi, 

tímto Vám oficiálně oznamujeme, že k dnešnímu dni končí působení kapely Nekřič!  

Důvodem rozpadu kapely Nekřič je časová vytíženost jednotlivých členů, jejich seberealizace v jiných, jim bližších, projektech a žánrech. S jednotlivými členy kapely Nekřič! se jistě brzy potkáte na koncertech a zábavách, ovšem s jinými kapelami. 

Troufáme si říct, že naše 5ti leté působení nám dalo spoustu zkušeností a máme hodně krásných zážitků. Udělali jsme si krásnou památku na éru Nekřič- fotbalovou hymnu SK Sokol Prosetín a videoklip skladby Pod Tebou. Tyto songy najdete buď na bandzone.cz anebo na Youtube- naše sociální sítě rušit nebudeme, nicméně nebudeme na nich již aktivní.  Obrovskou zkušeností bylo předskakování kapele TURBO a hraní na Bítovanském festivalu společně s kapelami Wohnout, Komunál, Krausberry atd. Také jsme vděční okolním kapelám ( MAT 4, Quatro, III.cenová, Normal atd.) nejen za zdravou konkurenci, ale i za bohatou inspiraci a příležitosti.

Děkujeme všem, kteří nám jakkoliv pomohli s realizací zábav- zvukařům Radkovi, Márovi, Mírovi a Petrovi, fotografovi Jirkovi. Děkujeme i bývalým členům Jirkovi Peterkovi a Mírovi Pražanovi. A obrovský dík patří především Vám všem nejen za podporu, ale i za kritiku. Myslete na nás v dobrém a podporujte začínající kapely, které to v dnešní době vůbec nemají lehké. 

Mějte se krásně a třeba si někdy vzpomeňte: "... na vlnách moří mýty se boří". 

Hráli pro Vás: kytara Marek Sodomka, kytara Martin Janoušek, bicí Petr Branda, basa a zpěv Vojtíšek Novotný, klávesy a zpěv Tomáš Brokl, hlavní zpěv Lukáš Strouhal ......... 

...... A KAPELA NEKŘIČ! 


Křest klipu v Prosetíně :)

Ahoj lidi,

asi nejaktuálnější novinkou je klip na jednu z našich písní "Pod Tebou" . Tento klip byl pokřtěn na zábavě v Prosetíně 20.3.2015 hercem a zpěvákem Láďou Spilkou :) Byla to parádní akce a my doufáme, že se Vám klip bude líbit :)

Jinak moc děkujeme všem, kteří se na klipu podíleli :) 

Youtube Video i8R0NI5uMHgYoutube Video i8R0NI5uMHg


NAHRÁVÁNÍ- HYMNA

Ahoj lidi,

máme za sebou první nahrávání v profi studiu. Pro někoho nic extra, pro nás parádní zážitek. Kapela Nekřič! v poměrně krátkém čase ( 2 týdny ) stačila nacvičit a nahrát Hymnu SK SOKOL Prosetín, ke které hudbu a text složil klávesista Tomáš. Za tak krátkou dobu úkol nelehký. 

Nejtěžší část nastala 28.října, kdy jsme se vrhli do hlineckého studia VANAS-D RECORD našeho kamaráda Vaška Štirského. Zde byla nahrávka i zpracována (mix, mastering). 

Před námi je teď nejdůležitější okamžik, a to předat nahrávku klubu. Doufáme, že se borcům z Prosetína bude líbit a povede je k vítězství. :)

CD- SK SOKOL PROSETÍN