Nebezpečné Známosti - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Nebezpečné Známosti pop-indie / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Gabriela feat.Laco Lučenič NZ 2016
  Nezařazeno
 • Podzim není; NZ 2010
  Nezařazeno
 • Julie a konec století; NZ 2003
  Nezařazeno
 • Nedělní Lety na Měsíc; NZ 2010
  Nezařazeno
 • You, NZ 2012 (summer electro carlos mix)
  Nezařazeno
 • Deep blue ocean; NZ 1999
  Nezařazeno

NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI NATOČILI SINGL S LACO LUČENIČEM

(Upraveno: )

Pražská skupina NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI natočila singl „Gabriela“ v produkci legendy slovenského popu i elektronické hudby, Laca Lučeniče (alias Double L). Dlouholetý spoluhráč Mekyho Žbirky i autor průlomového novoromantického alba „Bodliak na plavkách“ z roku 1985 poskytl na nahrávce „Gabriela“ své vokály i nahrál syntezátorové party.  Nebezpečné známosti svoji hudbu označují jako romantickou ódu na velkoměstský život 21.století. „Jsme fascinování tím věčným neporozuměním mezi mužem a ženou, ale i tom nebezpečnou vzájemnou přitažlivostí…“, říká frontman kapely Richard Grey. V hudbě NEBEZPEĆNÝCH ZNÁMOSTÍ uslyšíte spoustu krásných zvuků kytar a syntezátorů podpořených strojovým tepem rytmiky i velké klenuté refrény zabalené do temně-romantického hávu. Skupina se netají svým obdivem ke skupině Depeche Mode, U2, New Order a The Cure. Singl NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI feat. LACO LUČENIČ – „Gabriela“ je předzvěstí alba s pracovním názvem „NaOpaque“, které vyjde v roce 2017.

Zveme vás na koncert 10.listopadu 2015 v Rock Café!

(Upraveno: )

V úterý 10.listopadu 2015 vystoupíme v Rock Café Praha. Zahrajeme Vám několik nových skladeb a společně s námi zazpívá první zpěvačka NZ, D.I.T.A., která byla členkou kapely v letech 1998-2003. Sestava bude posílena o druhé klávesy (Marek Pejša). Hostem koncertu bude Fuzzy2102.

Nebezpecne znamosti

Producentem nových nahrávek skupiny NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI bude LACO LUČENIČ

(Upraveno: )

V letních měsícíh roku 2015 se kapela dohodla na spolupráci s legendou slovenské pop-music Laco Lučeničem, který se ujal role producenta dvou singlů a jednoho remixu Nebezpečných známostí. První singl "Gabriela" vyjde do konce roku 2015. Je možné , že Laco bude produkovat celé album, které je plánované na rok 2016.

Laco Lucenic