Návrat Druhé Hlavy - Názory | Bandzone.cz

Návrat Druhé Hlavy hip hop-rap / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • NÁVRAT DRUHÉ HLAVY & DJ OPIA - Serial Killa
  Nezařazeno
 • NÁVRAT DRUHÉ HLAVY - Tržní 2
  Nezařazeno
 • Návrat Druhé Hlavy feat DJ MEHDI - Návrat Druhé Hlavy
  Nezařazeno
 • Návrat Druhé Hlavy - Děkuji
  Nezařazeno
 • Návrat Druhé Hlavy - Lája2
  Nezařazeno
Captcha obrázek

sukulent

Ahoj, občas si hraju trochu s beatama - spíš chill a funky, kdyby se vám něco líbilo, určitě se ozvěte :)
soundcloud.com/sukubeats-production‎

Bubaac Mc

31.1.2014 BRNO, Arogant club
22.3.2014 BRNO, Favál: HRNEM BRNEM
13.6.2014 BRNO, Favál: RAP SABBATH (pátek 13., úplněk)
28.6.2014 DVŮR KRÁLOVÉ

TNT

Čau pane, jsme hudební label TNT, nabízíme interpretům, kteří nás alespoň trochu zaujmou, pomoc při začátcích i během jejich stávající kariéry, disponujeme dvěma nahrávacími studii v pardubickém a jihomoravském kraji, měsíčně produkujeme desítky nahrávek, mužeš přijet nebo nám zaslat tracky na mix a mastering, mimojiné na strankách http://www.tntrecords.cz v sekci booking nabízíme širokou databázi velmi kvalitních beatů za super ceny. Pro bližší informace se ozvi na info@tntrecords.cz

vrakbaradio

Reklama ale dobrá ... Představujeme ti pořad Vrak Show ...Hip hop Underground !!! každý pracovní čtvrtek od 17:00 do 19:00 na radiu rastafari. 20.9. přijde do studia kapela křik z ticha . http://bandzone.cz/krikzticha . Vše důležité nalezneš na http://www.facebook.com/Radiovrak nebo na webu www.radiovrak.cz který rozjíždíme pokud máš nějakou svojí tvorbu zdarma ke stažení tak nám jí pošli. vrakbaradio@gmail.com . Video pozvánka http://www.youtube.com/watch?v=xpZ… Díky Vrak

Cream Production

Zdravím
Potřebuješ kvalitní videoklip?, Promo fotky?, Desing alba? Videospot? Záznam z koncertu/vystoupení? Plakáty na akce? Vše za přijatelnou cenu?
Obrať se na Cream Production:
CreamProduction@Email.cz

Speciální nabídky pro mladé talentované interprety.

Děláš hudbu? (hip hop, metal, punk nebo snad country?) Potřebuješ promo fotky, plakáty na koncerty, logo kapely či obal na nové CD ? Chceš mít videoklip ve špičkové kvalitě a za bezkonkurenčně nejnižší cenu?

Nebo toužíš po jakékoliv jiné grafice pro tvou firmu společnost nebo jen tak na Bandzone?CREAM Production je tu právě pro tebe !! Bezkonkurenční ceny v ČR! Ozvi na email CreamProduction@Email.cz získej exkluzivní slevu !!

Bez profilu

12%

Neříkám Nic