N00100000! - Úvod | Bandzone.cz

N00100000! violence / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • glasselhoff
    0
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

videoklip number one

Měl to být nejsofistikovanější a nejúchvatnější videoklip v dějinách hudby, který naší kapele zajistí okamžitou slávu a nesmrtelnost. Proto jsme jej chystali zhruba patnáct let, v nekonečných diskusích hledali dokonalý koncept a jeho ideální provedení, do nocí rešeršovali v knihovně amerického Kongresu a na YouTube a načítali spisy duševních titánů od starověku po dnešek. Naprogramujeme monumentálně složitou animaci, která v pixelovém pojetí obsáhne celý smysl vesmíru? Natočíme mnohovrstevnatý cross mockumentu o historii naší kapely s podobenstvím o marnosti lidského snažení? Zhustíme Občana Kanea do tří a půl minuty za použití dronů, makety KITTa a nejobskurnějších záběrů z internetu? Přesvědčíme Gretu Gerwig a legendu malby na sklo Florence Miailhe ke společnému projektu na Novém Zélandu? Nakonec to dopadlo trochu jinak – bubeníkovi se včera cestou na pláž omylem zapnulo na mobilu nahrávání videa a klip je na světě.

https://youtu.be/9_BUuW4qo_4

Co z toho vyplývá? Nic neplánujte, nemá to smysl. Kde vzít střechu nad hlavou? Kde vzít na jídlo? Kam dát děti do školy a kam PET lahve? Jak se připravit na příští pandemii? Co se sousedy, kteří si myslí, že Putin je prima chlap? Čím v zimě topit, abychom neumrzli? Kam v létě na dovolenou, abychom neuhořeli? Kam se vydat po zničení Země? Na to všechno se vybodněte, štěstí si vás najde, celý vesmír se spojí nebo tak něco a všechno dobře dopadne. Naše video je důkazem.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory