Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

N00100000! violence / Brno

„pohádcore“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 1 (demo) 114 ×

Novinky

koncert 18. 5. 2019 18:00 Brno Tenis Music Garden + Absinth Band, Brnout

Napsali nám z Prahy, ať přijedeme zahrát. Konečně! Vytrvalé vysedávání v koutě přineslo navzdory všem škarohlídům své ovoce a naše kapela se dočká zasloužené slávy! Se zadostiučiněním jsme přijali nabídku vystoupení v prestižním klubu a jali se plánovat. Kolik beden šampaňského nám bude ve VIP bekstejdži stačit? Máme chtít modré nebo růžové froté ručníky? Co si vzít na audienci u prezidenta? Nadšení drobně kalil fakt, že se pořadatel dlouho neozývá zpět. Nespletl si nás náhodou s kapelou „0100“, která je na rozdíl od nás podstatně známější a dokonale žánrově zapadá do dramaturgie večera? Co teď se zlatou pamětní deskou, kterou jsme si k tomuto životnímu úspěchu nechali vyrobit? Co je to za svět, kde si lidé pletou tak diametrálně odlišná čísla 0100 a 00100000? Chtěli jsme dělat jakože nic a stejně přijet, ale bohužel to neklaplo.

Nezbývá tak než si zase uspořádat koncert sami, v Brně, na vágus-friendly štaci, kterou je tentokrát Tenis na Kolišti coby logické pokračování našeho předchozího koncertu u Miriam. Místo posh tedy opět bude punk, místo relaxu ve vířivce budeme čtyři hodiny tahat bedny a místo obcování s groupies pokládat kabely vedle kolejiště. Po zklamání z velkého světa jsme si chtěli vystačit pouze z lokálních zdrojů, ale v Brně bohužel není dostatek lidí hrajících v kapelách, tak jsme museli využít služeb zlých migrantů z Francie, Rumunska a Černovic.

https://www.facebook.com/events/409018986317704

Není asi třeba zdůrazňovat, nakolik je pro nás Tenis zásadní místo – zkonzumovaná piva a jiné substance, zahájené sezóny, oslavy svátečních i všedních dní, zpunktované události světového významu, zapitá novorozeňata i jinak promrhané večery už nikdo nespočítá. Koncert bude zároveň oslavou konce jednoho korporátu a začátku jiného, ale neříkejte Nicovi, že svět nedává žádný smysl. Podle dostupných zpráv nás na pódiu podpoří také jeden sociolog hrou na elektronické bicí, závitové tyče nebo kýhošlaka je právě v diskurzu. A možná se bude i hajlovat.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »