Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

N00100000! violence / Brno

„pohádcore“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • glasselhoff- 0 (2020) 6 ×

Novinky

0

Nebyla to snadná cesta. Museli jsme pečlivě zvolit nástrojové obsazení a hudební žánr. Museli jsme zvednout Kubu z gauče a Nica uvěznit ve střední Evropě. Museli jsme Martinovi koupit nové kalhoty a Sobola dostat na hranici alkoholismu. Museli jsme vymyslet nejlepší název kapely v dějinách hudby. Museli jsme se naučit ignorovat jakékoli ambice a všechny dobré rady. Museli jsme zjistit, že rozbitý aparát se sám neopraví, ale kupodivu to docela dlouho až tak nevadí. Museli jsme poznat, že odposlech je kamarád. Museli jsme se naučit přebalit a nakojit řvoucí nemluvně. Museli jsme si uvědomit, že přebalování nemluvňat nijak nesouvisí s kapelou. Museli jsme pochovat jeden klub, jednu fabriku a pár fanoušků. Museli jsme třikrát přebudovat zkušebnu do podoby Modré ústřice a zpět. Museli jsme hrát ve dvě ráno na akcích, kde o nás nikdo nevěděl, na festivalu, kam nikdo nepřišel, a na ulici, kde nás vypnuli. Museli jsme pořád vymýšlet nějaké nové písničky. Museli jsme složit hudbu k filmu a k divadlu, z nichž se příštím generacím nic nedochovalo. Museli jsme nahrát demo, to zahodit, počkat několik let, nahrát jiné demo, zapomenout na ně, vzpomenout si na ně, před finální úpravou jej zahodit, nahrát další demo, nechat jej pár let uzrát, vypiplat jej k dokonalosti, následně zahodit a jít do studia nahrát něco normálního, to potom další rok ladit. Zkrátka – konečně máme před sebou výsledek našeho dekádu trvajícího úsilí – celých 20 minut „hudby“ s nepřesvědčivými instrumentálními výkony a nekonzistentní autorskou koncepcí. V rámci rozvojové pomoci se nás ujalo pražské vydavatelství Landmine Alert, díky němuž je naše EP s opulentním názvem „0“ k dispozici všude na internetech. Na podzim by díky budějovickému labelu Noise Assault Agency Budweiss mělo vyjít ve fyzické podobě, nikoli však na snobském vinylu nebo předpotopním CD, ale na nejdokonalejším vynálezu lidstva – na kazetě.

https://open.spotify.com/artist/2EeK3uJ3ire36YEqzg1WBO
https://n00100000.bandcamp.com
http://www.landmine.cz/kapely/n00100000

Majkl Najt nekompromisně vyráží směr minimalismus. Rozštěpení osobnosti rychlostí 320 kilometrů za hodinu. Dervišové tančí podzemím v sedmiosminovém rytmu. Kdo je tu nejopravdovější Pán? Pan Pán? Oratorium špinavců nenabízí žádné odpovědi, jen pelikána v garáži. True metal se rozpouští v technu, nejvyšší kult podléhá dechovce. Pod dubem, za dubem, tam si na tě počíháme!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »