Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

N00100000! violence / Brno

„pohádcore“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 1 (demo) 89 ×

Novinky

koncert 5. 10. 2018 19:00 Brno Bajkazyl + Songs From Utopia, Kochlea

Po jednoznačném vrcholu naší kariéry, který se odbyl v lednovém Šmajchlkabinetu, se rozevřela devítiměsíční propast marnosti, z níž se nechce zrodit nic kloudného. Jak dobře věděl David Bowie nebo Adolf Hitler, je důležité neustrnout, a tak jsme z posledních úspor najali prestižní brandingovou agenturu. Ta zjistila šokující věc, že děláme všechno špatně a naordinovala nám změnu. Předně už nebudeme koncertovat na místech, kam nikdo netrefí, ale v ověřeném Bajkazylu. Nebudeme hrát první, ale poslední. Budeme hýřit energií, charismatem a příslibem tajemství. Přisereme se vždy k nějaké zahraniční hvězdě. A hlavně – nebudeme pít pivo ale víno.
https://www.facebook.com/events/2143569609301861
Samozřejmě nezůstane jen u koncertní strategie, na věc půjdeme důkladněji a využijeme služeb profíků. Nové logo kreslí Najbrt, promo fotí Jan Saudek, kostýmy šije Liběna Rochová a píár obstarává Andrej Babiš, když zrovna nespí. Poslední položkou je drobný facelift sestavy. Místo Sobola bude od nynějška hrát David Koller, místo Kuby Jimmy Page, místo Nicoly Gérad Depardieu a místo Martina Cindy Crawford. Pochopitelně vás už nebudou obtěžovat zoufale anachronickým hlukem tří baskytar, ale oblažovat svěžím trendy soundem electro-r’n’b. A změní se to blbý jméno.
Ano, bude líp.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »