Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

N00100000! violence / Brno

„pohádcore“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 1 (demo) 124 ×

Novinky

koncert 14. 6. 2019 16:00 Ostopovice – Krákor + Pátí na světě, Fat Old Donald, Fotbal, Obelisk of Light, Panenské plameny, Usnu? a další

Přítomnost sociologa vnesla do naší kapely úplně novou perspektivu – začali jsme si všímat lidí. Už dlouho jsme třeba tušili, že něco existuje i pod podiem, na kterém právě hrajeme, ale až teď jsme zjistili, že jsou tam někdy i lidé! Naše nově získané dovednosti nám umožnily lépe porozumět světu. Sice stále netušíme, proč mají lidé tolik rádi pana Bureše, ale zato jsme pochopili, proč nemají rádi pana Pičáka a nechtějí u něj dělat koncerty, i když vlastní nejlepší podnik v okrese. To samé se týká původně sympatických vyvrhelů z druhého nejlepšího podniku v okrese, ze kterých se bohužel vyklubali víc sympatizanti fašismu než punku. Jak už to bývá, poznání nám nepřineslo nic než bolest a zklamání, ale i tak jsme se rozhodli prozkoumat i další sociální skupiny. V rámci našeho tréninku jsme proto přijali účast na Krákoru, festivalu příznivců undergroundu. Z odborné literatury je nám známo, že tito tzv. androši se vyznačují zejména tím, že se válejí nazí po pódiu, pijí pivo a dělají hluk. Nahotu dostal na starost Kuba, kakofonii ve všech polohách Sobol a pití piva Francouz. Příště se zaměříme na lidi, co vyrábí trikolóry, i když mají k dispozici jen hnědou barvu.
https://www.facebook.com/events/580024399089208


koncert 18. 5. 2019 18:00 Brno Tenis Music Garden + Absinth Band, Brnout

Napsali nám z Prahy, ať přijedeme zahrát. Konečně! Vytrvalé vysedávání v koutě přineslo navzdory všem škarohlídům své ovoce a naše kapela se dočká zasloužené slávy! Se zadostiučiněním jsme přijali nabídku vystoupení v prestižním klubu a jali se plánovat. Kolik beden šampaňského nám bude ve VIP bekstejdži stačit? Máme chtít modré nebo růžové froté ručníky? Co si vzít na audienci u prezidenta? Nadšení drobně kalil fakt, že se pořadatel dlouho neozývá zpět. Nespletl si nás náhodou s kapelou „0100“, která je na rozdíl od nás podstatně známější a dokonale žánrově zapadá do dramaturgie večera? Co teď se zlatou pamětní deskou, kterou jsme si k tomuto životnímu úspěchu nechali vyrobit? Co je to za svět, kde si lidé pletou tak diametrálně odlišná čísla 0100 a 00100000? Chtěli jsme dělat jakože nic a stejně přijet, ale bohužel to neklaplo.

Nezbývá tak než si zase uspořádat koncert sami, v Brně, na vágus-friendly štaci, kterou je tentokrát Tenis na Kolišti coby logické pokračování našeho předchozího koncertu u Miriam. Místo posh tedy opět bude punk, místo relaxu ve vířivce budeme čtyři hodiny tahat bedny a místo obcování s groupies pokládat kabely vedle kolejiště. Po zklamání z velkého světa jsme si chtěli vystačit pouze z lokálních zdrojů, ale v Brně bohužel není dostatek lidí hrajících v kapelách, tak jsme museli využít služeb zlých migrantů z Francie, Rumunska a Černovic.

https://www.facebook.com/events/409018986317704

Není asi třeba zdůrazňovat, nakolik je pro nás Tenis zásadní místo – zkonzumovaná piva a jiné substance, zahájené sezóny, oslavy svátečních i všedních dní, zpunktované události světového významu, zapitá novorozeňata i jinak promrhané večery už nikdo nespočítá. Koncert bude zároveň oslavou konce jednoho korporátu a začátku jiného, ale neříkejte Nicovi, že svět nedává žádný smysl. Podle dostupných zpráv nás na pódiu podpoří také jeden sociolog hrou na elektronické bicí, závitové tyče nebo kýhošlaka je právě v diskurzu. A možná se bude i hajlovat.


drum’n’bass’n’bass’n’bass’n’drum

Upraveno:

Vzpomínáte, jak jste nám vždycky říkali, že to není špatná muzika, co hrajeme, jen tomu něco výrazně chybí, třeba zpěv, kytara, housle, dýdžej či šalmaj? A protože vy, drahocenní fanoušci, jste hlavním důvodem veškerého našeho konání a úběžníkem všech úvah, rozhodli jsme se s tím, teď po asi deseti letech, něco konečně udělat. Po důkladném zvažování jsme dospěli k závěru, že jediným smysluplným nástrojem, kterým by se naše sestava dala obohatit, jsou pochopitelně druhé bicí. Náhoda nám tou dobou zrovna přivedla do cesty vhodného adepta. Zbývalo ještě přebudovat zkušebnu, protože je to taková naše každoroční tradice a minule jsme na to zapomněli. A taky by se tam ty druhé bicí nevlezly. To zabralo pouhé dva roky a nyní máme tu radost a čest oznámit, že se k nám jako host přidává brněnská podzemní legenda Petr Fučík (Čvachtavý lachtan, Furré/Jikry, DG 307, Tomáš Vtípil Orchestra, Pátí na světě a hromada dalších). Bohužel ještě neproběhlo oficiální focení, ale můžeme vám nabídnout věrnou počítačovou simulaci, jak Petr do kapely zapadá. Teď už je naše muzika konečně dokonalá. Možná už jen výhledově přidáme čtvrtou baskytaru.