Čauves chlapáci, nemáte chuť si 23.10 zahrát u nás v Lysé nad LAbem??? dík za odpověď Pestis a LEgion
Plešoun - Lady Kate
Ahoj Chlapi...
Do Ledče jsme nedorazili, volali nám kluci ze dvou kapel, že se to ruší a ,že jsou problémy uhradit i dopravu. Tak snad někdy někde.
Ahoj Plešoun - Lady Kate











