Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Morčata na útěku aggro-jazz / Brno

„Spojujeme světy...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Morčata na útěku

Šmarja,
velice nás mrzí, že na někoho naše včerejší vystoupení takto zapůsobilo.
Z našeho pohledu to vypadalo takto. Přijeli jsme v podstatě v domluvený čas krátce po 9 hod. Začátek vystoupení byl naplánován pořadatelem na 22 hodin (tak jako vždy ve Vagónu). To jsme bohužel o fous nestihli, kvůli tech. problémům při zvukovce. To nás velice mrzí, ale neměli jsme jak to ovlivnit, nezáleží to pouze na nás.
Show končila o půlnoci, čili když odečteme pauzu, která rovněž vzešla z domluvy s pořadtelem a nikoliv z naší vůle, hráli jsme hodinu a půl, což je náš plný set. A i přes kulervoucí vedro jsme nevynechali jedinej vál. Diplom za to samozřejmě neočekáváme, ale nařčení o vytírání prdele si zdvořile dovolíme odmítnout.

Šmarja

Tak Vážení,
včera ve Vagonu jste to fakt nezvládli. Přijít o hodinu pozdě, začít hledat, kde co je, pak ještě půl hodiny zvučit.... Po další půlhodině, což bylo 50/50 hudba a plytký kecy říct, že jdete srát a po další půlhodině se vrátit něco přidat.... To jste vážně takový amatéři? Takovej přístup by nás mrzel i od řáckej muzikantů, natož od vaší srandakapely. Ale co, až budeme přemýšlet, jestli si od vás něco koupit, nebo jít se na vás podívat, tak půjdem taky radši srát. Ale jedno vám musím přiznat. Máte fakt hodně fanoušků, kterým nevadí, že si s nima vytíráte prdel. Mír s vámi. Howgh.

THX

Čau chlapy kdy bude nový CD už se nemůžu dočkat vašich geniálních textů

Patrik Šanda

Zdravím, když jsem se na fairpricemusic podíval na váš profil a klikl sem na tu výběrovku songů, objevilo se tam album nenalezeno, na fairpricemusic již neexistuje.

1 2 3 4 5 681013162025303539424547 48 49 50 51