Milestone - O kapele | Bandzone.cz

Milestone rock / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Poslední Generace (Singl 2014)
  Nezařazeno
 • First Mile
  EP First Mile
 • Calm City
  EP First Mile
 • Sleeping Beauty
  EP First Mile
 • King of the Garbagemen
  EP First Mile
 • Lucy Time
  EP First Mile
 • Dear Grandfather
  EP First Mile
 • War Zone
  EP First Mile

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Ukulele
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Členové:

Filip Sasínek - Zpěv, doprovodná kytara, lapač fanynek
http://www.facebook.com/filip.sasinek.5

Martin Paša - Sólová kytara, vyprcálek
http://www.facebook.com/martin.pasa.3

Martin Havlíček - Baskytara, vozembouch
http://www.facebook.com/martin.havlicek.7

Marek Peringer - Bicí, šlapka
http://www.facebook.com/marek.peringer

Veronika Latochová - Manažerka

http://www.facebook.com/veronika.latochova

Více informací o kapele a koncertech můžete najít na našich facebookových stránkách; http://www.facebook.com/pages/Milestone/130512813725568?

Bio a historie

Milestone (dříve Obvious Solution) je rocková/punk-rocková kapela, založená v prosinci 2009 v Brně. Zakládajícími členy jsou kytarista Martin Paša a bubeník Marek Peringer. Později se ke skupině připojili baskytarista Karel G. (do teď je to trochu obehnáno tajemnem), kytaristka Katka Šujanová a v dubnu 2010 zpěvák Ondřej Kubík. 11.6. 2010 odehrála kapela svůj první koncert v Clubu 68, následován úspěšným vystoupením v klubu Desert. V srpnu 2010 nahrála skupina svoje první album s názvem Creepy Adventure a pokřtila jej na křestu 5.listopadu 2010. 16.listopadu sehrála skupina společný koncert se skupinou For Sale, u mikrofonu stál naposledy Ondřej Kubík. V červnu 2011 přijala kapela nového zpěváka Petra Vodičku a o 4 měsíce později i nového basáka Daniela Vysloužila za Karla Gritzbacha. Kapela začala znovu šlapat a 7.1.2012 odehrála koncert v novém složení a s novým jménem Milestone v Šenku na Špalku, který byl za měsíc následovaný stejně skvělým koncertem v Desertu. V únoru odešla z kapely Katka. V březnu 2012 kapela opět nahrála nějaké songy, které mužete samozřejmě slyšet buďto na koncertech nebo na bandzone. Opět to bylo psycho nahrávání jako to první, ale tentokrát s mnohem lepším vysledkem :) V kapele dosloužil Dan Vysloužil a místo něj se našel basák jménem Martin Havlíček, kterýho jistě poznáte z našich postřehů ze zkoušet :) Kolem jara se v kapele začali dít další věci - Do kapely opět vstoupila dívka, tetokrát ovšem kvůli hlasu (kdyby byly otázky, tak ta první tam byla kvůli kytaře :D) Katka Kührová a zároveň s ní i další nový zpěvák Filip Sasínek, který přinesl kapele další nový nápady a fanynky :). V červnu kapela hrála v mocných Soběšicích k oslavě výročí založení jejich hřiště, kde hostovala na klávesy Krystína Kubíková a zároveň zpívala (než sme byli všichni vyhozeni ze zásuvky). Kapela tedy šlape jak nikdy a můžeme se spolu těšit na další pokračování a koncerty a možná i mnohem víc :)