Prostě křest jak má bejt;), byla to paráda:) jsem si to moc užila:P:D.. a cdčko.. no zkrátka prímový a suprinkový co víc dodat...:D.. tak zas na nějakém vašem křestu!!:D čáj
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Prostě křest jak má bejt;), byla to paráda:) jsem si to moc užila:P:D.. a cdčko.. no zkrátka prímový a suprinkový co víc dodat...:D.. tak zas na nějakém vašem křestu!!:D čáj
Kluci! Díky Vám moc, bylo to skvělý! Těšíme se do Hradce!!! Tereza
WUÁ!!! Teda... teďbych musela Wuájovat hooodně dlouho, ale nemůžu, včera jsem si s vámi tchochu vykřičela hlasivky :D bylo to úžasný! největší koncertovej mejdan! a cédo, který mi tu už jede podruhý, je luxusní !!!! Vážně se vám to všechno moc povedlo. A děkuju za úžasnej zážitek :)
chrocht, po tom luxusním včerejšku sem si musel uchrochtnout blahem :) parádička... už se těšim na další koncik, až bude peněženka v lepší kondici a tu placku si koupim ;) dobrá práce pánov :)
Hezka prace chlapci, vibruje to vzduchem v prijemne amplitude, da-li perun dostanu se i na krst.
ahojda:) tk v pátek se určitě uvidíme:) sem na vás zvědavá:) předpokládám že když křtíte tk budete hrát poslední ne??:D
pro jistotu..:Dabych něco nezmeškala!
Cus kluci,
v kempu to byl peknej konzik, moc ste se mi libili. Jde o to, ze ja a Kuba mame krom Hubertu jeste jeden projekt, taky takovou kytarovku. Jmenuje se magneticka paska a myslim, ze bychom se k sobe hodili, poslechnete si prvnich par pisnicek, ktery sou jaks taks atualni a kdyby se vam to libilo, tak muzem neco vymyslet.
http://bandzone.cz/magnetickapaska
mesjte se!
crt
Čau chlapy super muzika určítě se ozveme .Ten Turnov platí. Ať se daří.
Jste mocinky hezký:-)