Metal Kozelce - Úvod | Bandzone.cz

Metal Kozelce experimental-metal / Blažovice (u Brna)

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • New Song
  Nezařazeno
 • Ďáblova smlouva
  Nezařazeno
 • Srdce utichá
  Nezařazeno
 • Ztráta
  Nezařazeno
 • Myšlenky
  Nezařazeno
 • Slavíci z Madridu cower
  Nezařazeno
 • Sweet Dreams + Eldorado cower
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

První letošní koncík :-)

Zdravím všech pět ortodoxních fanoušků, kteří pravidelně navštěvují naše pozapomenuté stránky :-) Rádi bychom vás překvapili tím, že se tu něco začne dít, ale jelikož je tahle taktika již profláklá, rozhodli jsme se že překvapíme opačně... tím, že se tu nic neděje :-) Už by se to skoro podařilo a dost možná by jsme aspirovali na cenu "Překvapení roku", ale z ničeho nic mám jakousi nutkavou potřebu sdělit vám malé tajemství. Doufám že se to moc nerozkřikne, protože Blažovický kulturák věru není nafukovací, ale vám vejvěrnějším to říct prostě musím. Takže Přátelé, věřte či ne... my budem mít koncert!!! Fakt! A ne jen tak ledajaký. Byli jsme totiž přizváni na akci, která je svým způsobem vyjímečná, jedinečná a hlavně... nebude se už nikdy opakovat!!! Stalo se totiž to, že se Zylwarovic smečce narodilo další placatý dítě. Je krásně kulaťoučký a po vložení do CD přehrávače se ozve pěkně ostrým hlasem, v němž nezapře ani jednoho ze svých rodičů. No a jako každý správný pacholátko, i tohle se musí řádně pokřtít a hlavně zapít! Je nám ctí, že na tomto obřadu můžem nejen pít na počest Zylwarova mláděte, ale i oživit své hudební dovednosti a vyloudit pár tónů pro vás, kteří se oslavy zůčastníte. Opravdovou peckou je to, že pozvání přijali i věhlasní Vyškovští Dark Gamballe, a též vynikající Free fall. Díky tomuto složení rupne KD Blažovice pravděpodobně ve švu, takže se snažte držet uprostřed, ať vás to nevyplkne zpět na ulici. Též bych doporučoval nezdržovat se u oken, neboť jak se budou rvát lidé dveřmi dovnitř, vypadávat budou okny ven... Takže opatrně. Hlavně nikomu ani muk! Už to ví až moc lidí... Aby na nás pak ještě zbyl nejakej ten alkec ;-) No nic, tajomstvo je provaleno, tak už zbývá jen prásknout, kdy že ta paráda bude. Přátelé, už tento pátek!!! Takže v pátek 13.5. (mimochodem k tomuto dni se váže jedna z našich novinek) v Blažovicích v Kulturáku  křest nového CD kapely Zylwar za přítomnosti a účinkování kapel Dark Gamballe, Free Fall a Metal Kozelce!!! Začátek ve 20:00!!! Ale pssst!!! ;-)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Metal Kozelce

Nazdar Luďo. Moc díky za účast na koncíku a ještě víc za pochvalu. Ikdyž moc nevystupujem, snažíme se pořád něco tvořit. Množství nových songů zvyšujem i tím, že do jednoho vpasujeme pokaždý jiný text :-) Kuba si samozřejmě texty pamatuje (ten šanon před sebou má proto, aby mu děvčata nekoukala do rozkroku), ale právě v rámci oživení vystoupení máme písně s nádechem volné improvizace v textové části. Takže jsou slova neustále aktualizována a pozorný posluchač se dozví, co ten den Kubík snídal, jak se vyspal, že to v práci zase stálo za hov.., atd... Prostě je to věčně nová píseň :-)

Ludavicious

Panáčci, na KD jste mě mile překvapili počtem (pro mě) neznámých songů. Šlape vám to dobře. Dav jste nažhavili na provozní teplotu. Škoda, že tak málo koncertujete.

Kontrolní otázka (soudruzi): Pamatuje si Kubas text toho songu s popěvkovitým textem nebo má pokaždé premiéru nová verze? :-)

Zobrazit všechny názory