Merry Sinners - Úvod | Bandzone.cz

Merry Sinners melodic-metal / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Happycore
    Nezařazeno
  • Butterfly
    Nezařazeno
  • Joyful Rampage
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nový singl: Happycore!

Happycore je píseň o zvířátkách v našich duších, tak si ji poslechnětě a dejte vědět, jak se vám líbí ;-)

Příběh: nahrávka vznikla dálkově za časů koronalockdownu 2021, kdy jsme si navzájem po netu posílali jednotlivé stopy. Šlo to docela hezky, až na zpěv - jelikož vlastní zpěvačku/zpěváka pořád nemáme (a hledáme!), museli jsme song odeslat k nazpívání až do Itálie. Proč tak daleko? To není v ČR dost lidí, kteří by nám to nazpívali? Určitě je, akorát my je neznáme :-)

Koukli jsme tedy na fiverr.com, kde je vokalistů hromada. Ale jak takhle na dálku poznat, jestli se nám zpěv bude líbit? No, stálo nás to pár placených i neplacených pokusů, ale nakonec volba padla na Angelu La Strange. Když poslala svou stopu, bylo rozhodnuto, tohle mělo potřebný šmrnc.

Nahrávka se přes Fiverr podívala do Itálie ještě jednou, tentokrát za mixem. Song na Martinovo doporučení míchal Francescopetrel, který věděl, jak stopy z domácího nahrávání patřičně okořenit, aby to mělo grády.

Máme hotovo, můžeme servirovat! Enjoy ;-)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory