Čau. Máš to dobrý. My se po dlouhé odmlce vracíme s novým trackem "Nenávist a Zlost", na který bude brzo videoklip. Takže pokud budeš chtít, tak omrkni náš profil. Měj se Majk from Diverse Voice
http://bandzone.cz/diversevoice
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau. Máš to dobrý. My se po dlouhé odmlce vracíme s novým trackem "Nenávist a Zlost", na který bude brzo videoklip. Takže pokud budeš chtít, tak omrkni náš profil. Měj se Majk from Diverse Voice
http://bandzone.cz/diversevoice
jj pecky vlastni beats a znicis jet cajk men peace
dcl v pohode jistak cekni muj bz a napis koment www.bandzone.cz/unity
thx
Míra jeste raper:-D
Libi se mi to prekvapil si jen tak dal...
jeste abys nemel cizi beaty a bude to hafo dobry...ale ses dobrej
Hello. 31.5. poradame v PT hip-hop akci. Pokud byste se chteli zucastnit a treba i vystoupit, taxe ozvete bud tady na bandzone, bo na ICQ 251693939. PEACE MEsyM
Kdo je poulesko serou me kokoti co se schovavaj za neznami nicky mrdky
ty dvA kokoti jak ty oznacujes tak za prvi nejsou to zadny kokoti a za druhy sme ostra ceta a zadny solo nejedu sme proste oca
Mám v piči