Už sem slyšel Vaše nový CD.. Vítejte zpět, bando;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Už sem slyšel Vaše nový CD.. Vítejte zpět, bando;)
Zase začínáte? :) Tak to přeju, ať to vyjde. Ono totiž mnohdy je lepší aby kapela skončila a zůstala legendární, než aby to dala znova dokupy, snažila se využít svého jména a byla pak označena za trapný přežitek, parazitující na svém jméně.
diik za vas navrat.duufam,ze uz nezmiznete?! bola by to skoda..vela zdravia a uspechov vam zelaam.
Tak jsem se konečně dočkal návratu české legendy jakou je MH.Pro mě osobně je to srdeční záležitost a MH.je pro mě jednou z nejlepších kapel jaké kdy u nás byly.Díky,s pozdravem Gorgo.
Kult je kult... MH je jedna z mála kapel, u které mě opravdu moc mrzí, že jsem neměl možnost vidět ji naživo...
Rocku zdar! Na našem webu METAL-LINE(http://www.metalmitas.estranky.cz/) byla právě spuštěna anketa o Skupinu roku 2009, v níž je nominována i Vaše skupina, proto považujeme za seriózní Vás o tom informovat. Zdali info o soutěži zveřejníte na svých stránkách či nikoli, již záleží jenom na Vás. Za web METAL-LINE zdraví Míťas a Dědek.
geniální maras , na moravě je taky nablito :-)
Belfegor zdraví MH.Nové album nemá chybu.Prostě Každé album je něčím originální!!!AVE SATANS!
Zdravim Vládcovo Kladivo a dávám do spřízněných-Nechť to hraje jako vždy,pánové!