Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
gratuluju taky, kucí:) jste nejvíííc:)
Zdarec chlapi, taky gratulujem ! Mlock
Gratuluji k výhře pánové !
...svět se dneska asi naprosto zbláznil...vyhráli jste na Múze...a pro dost lidí asi dost nemilé překvapení...diváci si zvolili skvěle...ale porota se asi malinko sekla...lidi se na vás nebavili, koukali okolo sebe, projev váš nuda, pokus o čistý zpěv byl opravdu jen pokus...a celková show byla spíše neshow...narozdíl od jiných, co dokázali donutit lidi pařit, skákat, bavit se...vám se to nepovedlo...bohužel...tím,že jste dostali palec nahoru od poroty,tak by to pro vás měl být impulz s tím něco dělat...lidé v porotě asi dali přednost vaší melodičnosti před dravostí ostatních...ale nuda prostě...zkuste s tím něco dělat a ten palec nahoru od poroty berte jako výzvu...
Du se zejtra podívat na můzu ... tak sem na vás zvědavej :) nic jinýho mi tam už asi ani překvapit nemůže ;)
To je dost sympatický, technicky i hudebně vyspělý, přidávám!
Mára jede !
zdarec, na meil přišlo info o Vaťasu