Behind the Barricade - Úvod | Bandzone.cz

Behind the Barricade metalcore-hardcore / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Protect the world (C:\Zkusebna)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Whatzz up?

Nic není jak to vypadá, neumřeli jsme (ačkoliv si to tak dle poslední aktualizace můžete vykládat) :-)

 

Velký dík VTIPčkům za masakroidní akci v pražským Exitu Chmelnice, kterou jsme si my (doufáme, že i vy) pořádně užili. A taktéž typovi co za náma po koncertě přišel a zahlásil "pánové, vy byste měli být povinná četba!" rozbil nás dokonale. Zvuk výbornej, atmosféra skvělá a lidi skákali jako vzteklý - co více si přát..

Zároveň bysme i touhle cestou chtěli pogratulovat Hybrid Clubu k miminu který tam křtili a poděkovat za ten metalurgickej nářez kterej tam předvedli.

 

Na koncertech se budete moct těšit na nějaký nový věci, některý už jsou hotový, na některých se ještě maká, ale každopádně se těšte na pořádný peklo

hadry a placky jsou stále ve vývoji, nicméně žádný obavy, všechno bude

 

a na závěr jednu podstatnější - začíná se schylovat k nějakýmu tomu nahrávání, takže už si snad brzo budete moct vypumpovat mozek z hlavy nejen na koncertech, ale i doma ,)

 

Stay hard, stay Behind the Barricade !

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

vlajan

Zdar borci. Chcem Vás všetkých z kapely pozvať touto netradičnou formou na koncert: https://www.facebook.com/events/1375995… .Koncert je organizovaný v rámci programu Extaza. Je zameraný na pomoc kapelám, ktoré začínajú alebo sa proste chcú pohnuť ďalej. Hlavnou ídeou je profesionalizácia koncertných vystúpení metalových kapiel, zvýšenie úrovne a hlavne účinku na publikum. Hlavne u klubových koncertov. Koncert je zameraný na propagáciu Metalgate Massacre /siedmy ročník/ Na koncerte Vám chceme predstaviť najúspešnejšie kapely z nášho programu i z celého programu Metalgate Massacre zároveń.
Skočte k nám na koncert. Možme sa osobne pozhovárať, akým prínosom by pre Vašu kapelu mohlo byť zapojenie sa do niektorého spomínaného programu. Alebo sa osobne pozhovárať s kapelami, ktorým tieto programy priniesli skutočne moc Ktoré ich posunuli o míle vpred. Na koncerte sa od nás dozviete i všetky podrobnosti ohľadne siedmeho ročníka Metalgate Massacre. Tešíme sa na Vás. Nech sa Vám darí.

Vlado

Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Dobrý den, rádi bychom Vás pozvali na jedinečnou bubenickou show a školu Klaudiuse Kryšpína – dne 30.4. od 18:30 hod. v Indians Czech Clubu na Kalikovském mlýně. V případě zájmu je třeba rezervovat místo na telefonu 723 560 191, nebo na e-mailu Info@free-rider.cz
Cena vstupu je 100,-
Také pokud budete mít zájem uspořádat vystoupení Vaší skupiny u nás, lze se dohodnout.
Z akcí co by vás mohli dále zajímat: 12.4. od 21:00 hod Miloš Dodo Doležal
25.4. od 21:00 hod. Daniel Krob a The Snuf
S pozdravem Mára, Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Zobrazit všechny názory