Manic Distortion - Názory | Bandzone.cz

Manic Distortion indie-pop / Kladno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Wake Up, Stand Up
  Wake Up, Stand Up (Single)
 • Road to Emptiness
  Motel
 • Shine
  Motel
 • What Can I Lose
  Motel

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

straka

čim víckrát si poslechnu Wake up... tim víc mě štve, že už nefungujete a neuslyšim vás spolu.měli byste pokračovat, ať už spolu nebo někde jinde. Hodně štěstí v tomhle roce, koukejte se sebou něco udělat. čau!

vodnicek1

Nechapu proč se sem vyjadřujou lidi,kteří tuhle muziku absolutně neposlouchaj a je jasný, že většina punkáčů tomuhle rozumnět nebude...takový lidi můžete mit u zadku,mate krásnej zvuk a zpěvačka se svym stydlivým projevem je úžasná a krásná persona-tim nepopíram, že sem tam nejaká grimasa by se hodila,ale to je o zkušenostech.Každopádně má hrozně zajimavou barvu hlasu ,která mě dokáže uklidnit:-) . Před rokem to vypadalo jinak,letos je to lepší,příští rok to bude eště lepší;-) výslovnost se dopiluje,ale rozhodně v takovýmhle stylu pokračujte,jelikož tady u nás to chybí.Těžký to budete mit na festech,kde se dnes žádá spíž nějáký to rozproudění...ale i tak věřim ,že mate slušnou šanci na úspěchy-držim palce i malíky s pozdravem Jindra....Ps: Road to emptiness na amfiteatru v lounech me vážně posadila na prdel :-)

Klepec

Musím říct, že na první poslech Wake Up, Stand Up mi spadla čelist.. Mráz po zádech mám, zpěvačka má feeling, což je věc, která v ČR není moc vídaná. Netušil jsem, že máme na Kladensku takovouhle kapelu.

paranoik

Zdravim, včera jsem vás na majálesu viděl podruhý živě a musim říct že jste od svýho prvního vystoupení před rokem a kus v dafé udělali pořádnej kus práce - hlavně zěvačka se přestala toho zpěvu bát;-) .. na druhou stranu, pokud zrovna nezpívá, tak na pódiu přebývá (takovej otrávenej pohled do blba .. snad soustředění nebo opakování textu? .. určitě by působilo mnohem líp kdyby si aspoň nějak podupávala do rytmu a usmívala se, nebo ještě líp přidávala do kotle a hecovala publikum, běhala po pódiu, skákala ... prostě něco.. a nebo teda naopak ustoupila trochu do pozadí pokud na tohle neni..)

Hodně štěstí a zas někdy!

ps: a napište taky něco v češtině;-)

Bez profilu

Kamukeres

Kapela je absolutně v pohodě. A pro ostatní: Nekrmte trolli. Takže absolutní ignor kokotum, čurákum, pičám a všem vulgárum. Čautě kotě, pac a pusu

MikeGaluška

To: Mr.Orchestra
Mike - baskytara

Normálně neodpovídám na názory ostatních, rád nechám všechny vyjádřit svůj názor, vzít si z něj to nejdůležitější a zcestné názory přecházím.
V tuto chvíli jsem ale nemohl jinak, než reagovat na uživatele Mr.Orchestra.
Jsme nezávislá kapela bez labelu a sponzorů, vše co financujeme jde z naší kapsy, popřípadě z kapelního "fondu", který je založen na málu, které vychází z přebytku z koncertů a akcí. V návratnost investic nedoufám. Hudba, kterou děláme, je určena příznivcům a milovníku hudby, kterou produkujeme.

Co mě osobně mrzí? Mrzí mě že lidé nejsou schopni pochopit, že v tom, co děláme, není žádný druhý smysl (př.: někdo se snaží vychovat z beznadějné kapely něco, na čem by mohl prosperovat). Vše je děláno jen proto, že nás tento koníček baví a naše příznivce též.
Festivaly, je mi líto, neopustíme.

Za zbytek názorů děkuji, i když některé nebyli zrovna lichotivé, i taková kritika je potřeba a nás jedině posune a většinou i dobře pobaví.

Bez profilu

Zděnda Hamouz

Novej singl je dobře udělaná práce. Na zlepšení je vždycky prostor, ale to ví každej, kdo se snaží věci dělat na maximum, takže nepochybuju, že jste si toho vědomi. Výlevy zoufalců, co se schovávaj za nicky odpovídající jejich IQ, zmínky o návratnosti investic a narážky na zpěvačku jsou fakt k smíchu. Nějak nedokážu pochopit, kde v sobě vůbec dokáže takovej bezejmenej zamindrákovanej nýmand najít tu energii, že mu vůbec stojí za to sem vyblejt důkaz o vlastní neschopnosti.