Manic Distortion - Úvod | Bandzone.cz

Manic Distortion indie-pop / Kladno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Wake Up, Stand Up
  Wake Up, Stand Up (Single)
 • Road to Emptiness
  Motel
 • Shine
  Motel
 • What Can I Lose
  Motel

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Poslední 2 koncerty a konec

(Upraveno: )

Ahoj fandové a kamarádi,
po 2 měsících kapelní přestávky přinášíme smutnou zprávu. Kapela Manic Distortion se rozhodla ukončit svoje působení na hudební scéně. Protože nechceme měnit členy sestavy a provádět různé změny, ukončíme vše sestavě, v jaké jsme začali. 
Na rozloučenou vám naservírujeme 2 poslední koncerty v našich srdcových městech. Kladno, jakožto domácí město Manics rozproudíme 24.10. v Auto Da-Fé a Praha, kterou jsme navštívili nejvíckrát, přijde 30.10. v Chapeu Rouge.
Mockrát vám děkujeme za přízeň a za vaši návštěvnost při vystoupeních. Byli jste skvělý hnací motor a i díky vám jsme prožili nezapomenutelné 2 roky u Manics. 
Váš Mike, Manic Distortion.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

straka

čim víckrát si poslechnu Wake up... tim víc mě štve, že už nefungujete a neuslyšim vás spolu.měli byste pokračovat, ať už spolu nebo někde jinde. Hodně štěstí v tomhle roce, koukejte se sebou něco udělat. čau!

majklson

Tak to je fakt škoda, těšil jsem se, co ještě vytvoříte. Tak good luck do možných budoucích projektů.

vodnicek1

Nechapu proč se sem vyjadřujou lidi,kteří tuhle muziku absolutně neposlouchaj a je jasný, že většina punkáčů tomuhle rozumnět nebude...takový lidi můžete mit u zadku,mate krásnej zvuk a zpěvačka se svym stydlivým projevem je úžasná a krásná persona-tim nepopíram, že sem tam nejaká grimasa by se hodila,ale to je o zkušenostech.Každopádně má hrozně zajimavou barvu hlasu ,která mě dokáže uklidnit:-) . Před rokem to vypadalo jinak,letos je to lepší,příští rok to bude eště lepší;-) výslovnost se dopiluje,ale rozhodně v takovýmhle stylu pokračujte,jelikož tady u nás to chybí.Těžký to budete mit na festech,kde se dnes žádá spíž nějáký to rozproudění...ale i tak věřim ,že mate slušnou šanci na úspěchy-držim palce i malíky s pozdravem Jindra....Ps: Road to emptiness na amfiteatru v lounech me vážně posadila na prdel :-)

Zobrazit všechny názory