loukaband - Úvod | Bandzone.cz

loukaband folk-indie / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Louka
    Živě v Rybě
  • Ease Your Mind
    Živě v Rybě
  • Bílej mrak
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Mezinárodní Porta 2015 - Ústí nad Labem

(Upraveno: )

Druhé místo na Mezinárodní interpretační Portě 2015 nás taky velmi potěšilo, vítězům Triu P.E.S., které obdivujeme, velmi gratulujeme!

Fotku sem ale tentokrát nedám, protože naše účast na této akci proběhla jaksi v utajení - nezůstala po ní téměř žádná stopa, nikde se nedočtete, že náš recitál v pátek v Meduse byl parádním mejdanem a vyvrcholením hudebního večera na tom krásném místě... Nebyli jsme ani na plakátech, nebylo možné dát fanouškům vědět, kde a kdy si nás mohou v pátek poslechnout - škoda. Tak snad jen odkaz na malou fotku a zprávu v Portýru, abyste nám věřili, že jsme tam opravdu byli :-)

Portýr 2015-3

No ale protože nejsem přítelem spikleneckých teorií, vysvětluju si to prostě a jednoduše naší extrémní nenápadností ;-D.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Pavel-Chicago 1930

Ahojte. Klub Chicago 1930 nabízí prostor pro uplatnění umělců multikulturních žánrů a směrů. Chceme vytvořit novodobou undergroundovou scénu, na které se můžete podílet i vy.
http://www.mycompanion.cz/cs/list…
http://www.hzk.cz/
Jestli vás to zajímá, kontaktujte mě nebo přímo klub. Díky
Pavel
608 567 877

Zobrazit všechny názory